אפשר לתקן את חילוף החומרים בגוף – ולרזות

השמנה בבטן

אני באה מהאסכולה שטוענת שבכלל לא צריך להיות מושג כזה שנקרא "דיאטה", שהמשקל העודף הוא תוצאה של אורח חיים לא בריא, ושבעצם על מנת להיפטר מהמשקל המיותר הכי חכם לעבור לאוח חיים בריא, לאכול נכון ולשלב פעילות גופנית.
כל חיי המקצועיים טענתי ש"דיאטה" היא מושג מטעה, בגלל שדיאטה נתפסת כמשהו שעושים לפרק זמן קצוב על מנת לרזות, ולכן, כשהדיאטה מסתיימת ואנשים חוזרים לאכול "כרגיל", הם משמינים חזרה ועוד עם תוספות.

לאור התפיסה שתיארתי למעלה, הסברתי והדגשתי כל הזמן שהדרך לרזות ולהגיע למשקל התקין של הגוף היא לעבור לאורח חיים בריא כדרך חיים לכל החיים.
התפיסה הזו בהחלט נכונה לכל אחד.
ללא ספק, כשאוכלים בריא, מתעמלים ומקפידים על אורח חיים בריא לא רק שהמשקל המיותר ייעלם בהדרגה אלא שגם לא יחזור.
אבל…
במהלך השנים נתקלתי כמה פעמים בתוכניות דיאטה שטוענות לירידה דרסטית במשקל תוך פרק זמן קצר.

בדרך כלל התייחסתי לתוכניות כאלה כלא ריאליות וכמסוכנות לבריאות ואני עדיין חושבת שירידה מהירה במשקל סופה לגרום לעליה מהירה במשקל, בחזרה.

אבל לאחרונה חקרתי את המושג "ריסט למנגנון חילוף החומרים בגוף" כלומר, איפוס או איתחול של מנגנון חילוף החומרים בגוף.

Fat Gwen by ROACH3467

אנחנו יודעים שהמשקל המיותר ברוב המקרים נוצר בעקבות שיבוש חילוף החומרים בגוף.
רעלנים שהכנסנו לגוף, אוכל מתועש, מעובד, מרוסס, חומרים כימיים המוספים לאוכל ולשתיה שלנו, הרגלי אכילה לא נכונים וכדומה משפיעים על חילוף החומרים בגוף, מאטים אותו וגורמים להצטברות שומן בגוף.

חיים בריאים יתקנו את הנזק הזה בהדרגה. את זה כל הזמן ידעתי.
אבל המושג "ריסט לחילוף החומרים" מדבר על משהו אחר.
זוהי פעולה דרסטית שגורמת לחילוף החומרים להתאפס במהירות, לתקן את עצמו וכתוצאה להוריד מספר גדול של קילוגרמים מיותרים במהירות.

ריסט לחילוף החומרים

המושג התחיל עם דר' סימונס שהרכיב תוכנית הרזיה שכללה תפריט דל מאוד בקלוריות ותרסיס שגרם לחילוף החומרים להניע את עצמו ביעילות ולפרק שומן בגוף תוך כדי הרזיה .
התרסיס, שהיה מבוסס הורמונים נאסר לשימוש בהמשך הדרך (ובצדק) אבל הרעיון של דוקטור סימונס שלח את המדענים לחקור ולמצוא תחליפים צמחיים בטוחים לשימוש שיעשו עבודה דומה.
מסתבר שהמחקרים נשאו פרי ויש תערובו צמחים שעושות עבודה דומה לזו של התרסיס של דוקטור סימנוס. יש תערובות צמחים שגורמות לחילוף החומרים להתאפס, לאתחל את עצמו ולתקן את עצמו. מה שגורם להרזיה מהירה.

תוכנית דיאטה שמאתחלת את חילוף החומרים בגוף

אמנם תפריט האכילה של תוכניות דיאטה אלה המיועדות לעשות ריסט (איפוס) לחילוף החומרים אינו נוח במיוחד וכול איסורים והגבלות, אך האנשים שניסו את הדיאטות האלה טוענים שלא חשו ברעב, שלא סבלו בשום דרך ולא התקשו לעמוד בתכנית.

תוכניות דיאטה כאלה בנויות על שלבים ובכל שלב מותר ואסור לעשות או לאכול דברים מסוימים.
אלה ללא ספק תוכניות הרזיה קיצוניות, אבל הרבה מאוד אנשים (שחלק פגשתי בעצמי וראיתי במו עיניי) הצליחו לרזות משמעותית ובמהירות באמצעותן.
הרזיה מהירה שכזו נראית לי קיצונית ובדרך כלל לא המלצתי לקוראי האתר לנסות תוכניות הרזיה כאלה.
אבל עכשיו אני הולכת לחרוג ממנהגי ולהציע למי ש"סוחב" על עצמו הרבה משקל מיותר, למי ש"ניסה כבר הכל", למי שכל הזמן עולה ויורד ועולה חזרה במשקל, לחשוב על תוכנית הדיאטה של דוקטור ראול רודריגז.

למה?

כי מדובר כאן ברופא בעל שם, ומומחה אמיתי לרפואה טבעית, בעל מוניטין מצוין וניסיון רב שנים הנשען על תוצאות עבודתם של מאות מטפלים טבעיים בארץ, המציע תוכנית דיאטה מהירה שבמרכזה איפוס חילוף החומרים בגוף, שמאפשר ליישר קו, לעזור לגוף לתקן את עצמו מהר ולהתייצב על המשקל הנכון לו.

אני מרשה לעצמי להמליץ על התוכנית של דוקטור רודריגז, כי פגשתי, דיברתי, חקרתי והתרשמתי ממנה ומתוצאותיה.

על המחקר שערכתי ותוצאותיו כאן:

https://www.quickweightloss.co.il/quick_diet/pro-diet
אני מרשה לעצמי להמליץ כי כשמדובר ברופא כמו דוקטור רודריגז, יש לקחת שני דברים בחשבון:
האחד, יש לו מוניטין מקצועי מצוין והוא לעולם לא ייסכן אותו
השני, יש לו בסיס מדעי ומחקרי רחב מספיק על מנת להציע פתרון שעובד.

לא אכנס כאן לפרטים נוספים כמו:
איך עובדת הדיאטה? למי מותר ולמי אסור? מה אוכלים? עדויות של אנשים אחרים שעברו אותה…
כי הכל כתוב בכתבה שעלתה באתר.
כאן:
https://www.quickweightloss.co.il/quick_diet/pro-diet

הנחה מיוחדת למעוניינים לנסות את פרודיאט

דבר אחד אני כן רוצה להזכיר לסיום, והוא שהשגתי למי שרוצה לרכוש את ערכת הדיאטה של דוקטור רודריגז הנחה של 15% (שתופסת לגבי כל המוצרים באתר שלו למי שרוצה לקנות תוספי תזונה אחרים באותה הזדמנות).
בזמן ביצוע ההזמנה, בעת התשלום באתר, יש מקום להכניס קוד קופון וליהנות מהנחה.
קוד הקופון הוא rb14.
גם אם אתם מעדיפים לבצע את ההזמנה בטלפון, תוכלו לומר למי שיענה לטלפון שיש לכם קוד קופון להנחה ולתת לו את הקוד rb14 כדי ליהנות מאותם 15% הנחה.

ההנחה שקיבלתי עבורכם היא בזכות היותנו אחת הקבוצות הגדולות ביותר באינטרנט בישראל, של קהילה המתעניינת בתחום הדיאטה להרזיה.
כוחנו במספרנו J וכיף שאנחנו יכולים ליהנות מהנחות מיוחדות שלא כולם מקבלים.

לסיכום
הדרך הבטוחה לרזות היא כמובן לשפר את אורח החיים שלנו, לאכול נכון ולהמשיך לאורך כל החיים בשגרת בריאות. גם דוקטור רודריגז חושב כך, כמו כל שאר מומחי הבריאות בעולם.
אבל אם "הצלחתם" לצבור משקל מיותר ואתם רוצים להוריד אותו במהירות, כשלאחר מכן תעבדו על שיפור אורח החיים והרגלי האכילה… אולי תרצו לשקול לעשות "ריסט למנגנון חילוף החומרים בגוף".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

3 תגובות

  1. אני די בטוחה שזה לא קרה לך בעקבות שימוש בערכת ההרזיה של דר' רודריגז. מה אמרו הרופאים? מה היה החומר הפעיל שגרם לכאבי הראש?

  2. אני די בטוחה שזה לא קרה לך בעקבות שימוש בערכת ההרזיה של דר' רודריגז. מה אמרו הרופאים? מ היה החומר הפעיל שגרם לכאבי הראש?

  3. ניסיתי את התרסיס לתקופה סבלתי מכאבי ראש עד כדי אי יכולת ראייה ושותקתי למיטה. עד שהבנתי כי הדבר היחיד שהשתנה אצלי היה התרסיס הפסקתי אותו ותוך שלושה ימים נעלמו הכאבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים