דיאטה לקראת חתונה

דיאטה לפני חתונה

כלות רבות מתחילות דיאטה זמן מה לפני יום החתונה. גם חתנים רבים משתדלים לרזות מעט ולהיכנס לכושר לקראת החתונה.
המטרה היא כמובן להיראות נפלא ביום החתונה ובצילומים שיישמרו לאורך שנים ויתעדו את היום המיוחד.
לפני החתונה, כחלק מההכנות , משתדלות כלות רבות להיכנס למשטר דיאטה לקראת החתונה.

הרצון להגשים חלום ולהיראות מושלמת בחתונה, לעיני המוזמנים הרבים ובתמונות מניע את הכלה להחלטה להתחיל דיאטה ולהגיע למשקל ומבנה גוף מחמיא.

דיאטה לפני חתונה

למעוניינות לרזות, להפחית במשקל ולהצליח בדיאטה לקראת החתונה מוצעות אופציות רבות, ערכות הרזיה, דיאטניות ותוכנית דיאטה רבות.
על מנת לבחור בתוכנית הדיאטה שאכן תגשים את המשאלה לרזות לקראת החתונה, קבלי כמה טיפים שיעזרו לך להצליח במשימה.

  • התחילי בדיאטה מספר חודשים לפני החתונה. להתחיל דיאטה שבועיים לפני המועד אינה טקטיקה מוצלחת. פרק הזמן הקצר יחייב אותך להיכנס לדיאטת כסאח שעלולה לגרום לך להיות תשושה וחלשה דווקא ביום החתונה, שלא נזכיר בעיות אחרות העלולות לנבוע מתוכנית דיאטה קיצונית. פרק זמן של שלושה חודשים לפני החתונה יכול להיות הרבה יותר מוצלח. אז התחילי דיאטה כשלושה חודשים לפני החתונה.
  • דיאטה לקראת חתונהחשוב לשלב פעילות גופנית בתוכנית הדיאטה. פעילות גופנית אירובית, כזו שמעלה את הדופק ושורפת קלוריות תשפר את הסיכויים לרזו בפרק הזמן הנקוב כמו גם לחטב את הגוף ולחזק שרירים לקראת היום המאושר. התחילי בפעילות גופנית בת 15 דקות ואחרי כמה אימונים תוכלי להעלות את פרק הזמן המוקדש לאימון גופני.
  • תוכלי להתחיל מהליכה נמרצת למשך 15 דקות כל יום וכעבור כמה ימים לעבור ל 20 דקות,  30 דקות וכו’
    תוכלי להתחיל מרכיבה על אופניים, ריצה, ריקוד, שחיה… הבחירה בידייך. השתדלי רק לשמור על התמדה וביצוע הפעילות הגופנית כל יום, או כל יומיים. אל תפסיקי. הפסקה של כשבוע תדרדר את התוצאות שהושגו אחורה.
  • מבחינת תוכנית האכילה חשוב להקפיד לבחור בתוכנית דיאטה מאוזנת ובריאה המכילה את כל אבות המזון ומספיק חלבונים על מנת לשמור על מסת שריר שחשובה למראה הבריא ומלא חיוניות אותו את רוצה להשיג לקראת החתונה.
  • כאישה בחרי תוכנית דיאטה של כ- 1000 קלוריות ליום ולא פחות מזה. גברים יכולים לבתחור בתוכנית בת 1500 קלוריות ליום.
  • התפריט היומי חייב להתאים לאורח חייך וטעמך האישי מבלי לגרום לתחושת סבל או רעב. תפריט יומי שיכלול כ50% פחמימות מורכבות (אורז מלא, חיטה מלאה, דגנים) + כ- 25% חלבונים רזים (עוף, דגים, גבינות רזות, ביצים) וכ- 25% שומנים בלתי רוויים (שמן זית, אבוקדו וכד’) הוא תפריט מאוזן שישמור על בריאות ופעילות תקינה של הגוף.
  • את האוכל בכל יום חלקו ל6 ארוחות קטנות, כל שעה וחצי עד שעתיים. כך תימנע תחושת רעב ולא ייווצר צורך לנשנש ולחטוף בין ארוחות.
  • חייבת “לחטוא”? הרשי לעצמך “חטא” אחד לשבוע. מנה בגודל סביר של מאכל שאת חייבת לאכול אחרת תרגישי אומללה ומדוכאת. כדור גלידה, מנת פלאפל, משולש פיצה… הבחירה בידייך. ה”חטא” יחליף ארוחה אחת כך שתוכלי לוותר על רגשות אשמה ולהמשיך בתוכנית הדיאטה שלך עד החתונה.
לקריאה נוספת >>>  חילוף החומרים בגוף - אני משמינה רק מלהריח את האוכל

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

שינוי גודל גופנים
%d בלוגרים אהבו את זה: