דיאטת Pro Diet – דוקטור רודריגז מבטיח הרזיה מהירה ובריאה

בועז לפני אחרי

כדי להתחיל לדבר על דיאטת פרו-דיאט, צריך להתחיל מהאיש שעומד מאחרוי הפיתוח שלה – דר' ראול רודריגז.

למי שאינו מכיר את דר' רודריגז – כמה מילות היכרות:

ד"ר ראול רודריגז MD, בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובתי ספר לרפואה בסין וביפן, הינו רופא קונבנציונלי שהתמחה ברפואה סינית וברפואה טבעית ונחשב לחלוץ המוביל את התחום בישראל.
לפני מספר שנים, ייסד ד"ר רודריגז את מכללת "מדיסין" ובשנת 2000 הקים ד"ר רודריגז את "המרכז לרפואה טבעית". המרכז מתמחה ברפואה טבעית ומציע טיפול בקשת רחבה של בעיות רפואיות על ידי שילוב של רפואה סינית עתיקת-יומין, שיטות טיפול טבעיות וידע של הרפואה המערבית המודרנית.
אחת הבעיות הבריאותיות עימה אנו מתמודדים בעולם המערבי של המאה הזו היא השמנת היתר הגוררת בעיקבותיה מגוון גדול של בעיות רפואיות. לכן מתמקד דר' רודריגז, בים השאר בטיפול במשקל עודף, וכל נוצרה גם תוכנית ההרזיה ששמה פרודיאט.

דר רודריגז
דר' רודריגז

 

מה הוביל את דר' רודריגז לפיתוח דיאטת פרודיאט?

הוא מסביר בעצמו בסרטון הבא:

 

בואו נערוך היכרות ראשונית עם תוכנית ההרזיה Pro Diet:

אחרי שצפיתי בשני הסרטונים האלה ברשת, הזמנתי את עצמי למשרדי החברה של דר' רודריגז, לבדוק מקרוב את תוכנית ההרזיה, עקרונות השיטה את תוספי תזונה המלווים את התוכנית , לאסוף קצת עדויות נוספות ומידע שאוכל להביא בפניכם, על מנת שתוכלו להחליט בעצמכם אם דיאטת Pro Diet היא משהו שתרצו לנסות בעצמכם.

דיאטת פרו דיאט – עדויות משתמשים

במשרדי החברה פגשתי את בועז שוורץ, נטורופת (מומחה לרפואה טבעית), מנכ"ל החברה והשותף של דר' רודריגז בפיתוח ושייווק פרודיאט.

בועז בעצמו ירד 18 קג' (מתוכם 8 קג' בשבועיים הראשונים) בשיטת פרודיאט והציג בפני את תמונת לפני ואחרי שלו:

בועז לפני אחרי

בשיחה עימו שמעתי על רבים אחרים שמאז פיתוח שיאטת פרודיאט להרזיה עברו את התהליך בהצלחה, כמו על הגב' חנה מימון שרזתה 19 קג', צימצמה את היקף המותניים שלה ב- 18 סמ' ועברה ממידת בגדים 52 למידה 46 בתוך 80 יום, ועל הרופאה מטבריה דר' תמרה קוניקוב שרזתה 21 קג במשך 80 יום.

"דר' רודריגז ומאות מטפלים אחרים משתמשים בערכת פרו דיאט על המטופלים שלהם כבר תקופה ארוכה, כך שהצטברו המון סיפורי הצלחה בפרק הזמן הזה" – מסכם עבורי בועז את תשובתו לגבי חוות דעת ועדויות של משתמשים בדיאטת פרודיאט.

כאן התפתחה לה שיחה מעניינת, שאלתי שאלות, קיבלתי תשובות והנה הן לפניכם:

איך עובדת השיטה?

העיקרון המנחה מאחורי תוכנית הדיאטה הוא שניתן לגרום לתאי השומן בגוף להתרוקן ולהפוך את השומן שהיה צבור בהם לאנרגיה זמינה שהגוף ישרוף במקום שישתמש באנריגה שאנחנו מספיקם לו כל הזמן באמעות אכילה.

על מנת לגרום לתהליך כזה לקרות אנו צריכים לגרום לשני דברים:

  1. פירוק של השומן מתוך תאי הגוף והפיכתו לאנרגיה זמינה
  2. הגבלת כמויות האוכל כדי שהגוף אכן ישתמש באנרגיה המופקת מהשומן שהתפרק בו.

אבל הגבלה של כמויות האוכל תגרום לרעב ולזלילה…

זהו שלא. בשומן המתפרק בגוף יש המון קלוריות כך שאנחנו לא רק לא רעבים אלא ממש מרגישים שובע כל היום.

איך אפשר לגרום לשומן שצברנו בגוף להתפרק ולהפוך לאנרגיה, בלי לפגוע ברקמת השריר, למשל?

בשביל זה צריך להכיר את העקרונות שעליהם מבוססת תוכנית הדיאטה.

פרו דיאט בנויה על שימוש בערכה שדואגת לפירוק השומן והפיכתו לאנרגיה תוך כדי שמירה על בריאות הגוף, על מסת השריר, על השומן התת עורי ששומר על עור מתוח ומונע דלדול הפנים, הזרועות והבטן.
הירידה ממוקדת במאגרי השומן הבעייתיים, כלומר באזור הבטן, החזה, הישבן והירכיים, מבלי לאבד את רקמות השומן הנחוצות או לפגוע במסת השריר.

הערכה בנויה משני מרכיבים:

  1. תרסיס המורכב מחמישה צמחים, 100% צמחי וטבעי.
    תרסיס ה"פרו דיאט " תפקידו לפרק ולהמיס את רקמות השומן (המזיקות) ולגרום להפיכתם לאנרגיה, כך שבעצם אנו ניזונים מהשומנים של עצמינו.
  2. טבליות הכלורלה הידועות כמזון על, ומונעות היווצרות של מחסורים תזונתיים במהלך הדיאטה

נוצר לנו בגוף תהליך מעניין של שימוש באנרגיה הנוצרת משריפה של שומן מזיק, אנחנו מרגישים מצוין ומלאי מרץ, ללא תחושת רעב וללא פגיעה בריאותית בגוף.

אם לא רעבים, ולגוף לא חסרה אנרגיה, אז לא באמת צריכים לאכול?

טכנית זה נכון. אבל זו לא הדרך. אנחנו צריכים לאכול גם מסיבות שאינן קשורות למשקל הגוף, לרעב או צורך באנרגיה. מערכות הגוף חייבות להמשיך לתפקד, מערכת העיכול חייבת לפעול כרגיל, אז אנחנו אוכלים גם בזמן דיאטת פרו דיאט למרות שאנחנו לא רעבים. רק מה, אנחנו אוכלים משמעותית פחות, כדי לאפשר לגוף להשתמש באנרגיה הנוצרת מפירוק השומן.

כמה אפשר לרזות עם פרו דיאט?

הירידה היא יחסית לכמות המשקל העודף, כמובן. אבל אנחנו רואים הרבה מאוד מקרים של אנשים שמרזים גם חצי קילו ליום. אני רזיתי 8 קג' בשבועיים הראשונים, מתוך ה- 18 שהיו לי מיותרים.
בגדול, בסבב אחד גברים מרזים בדר"כ בין 8-20 ק"ג. נשים בדר"כ בין 5-12 ק"ג

בכמה זמן?

תוכנית הדיאטה בנויה לכ- 80 יום. התהליך מחולק לכמה שלבים.
יומיים של הכנת הגוף, בין 3 ל- 5 שבועות של הרזיה ואחריהם תקופה של החזרת הגוף להרגלי אכילה נכונים ואיזונו. שלב חשוב שמלמד אותו לאכול נכון כדי לשמור על התוצאות.

ואם לא ירדתי מספיק במשך ה- 80 יום האלה?

אפשר לחזור ולעבור את התהליך. להיכנס לסבב נוסף, רק שמומלץ להמתין חודש חודשיים בין סבב לסבב.

למי אסור להשתמש בפרו דיאט?

הדיאטהמתאימה לכל הסובלים מעודף משקל נשים, גברים וילדים . בנוסף להרזיה היא משפרת את מצב הבריאות הכללי במגוון משתנים: רמות סוכר, שומנים, תפקודי כבד, כולסטרול, תפקודי לב וכלי דם, בעיות מפרקים ועוד, כך שגם אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כמו אלה יכולים ומומלץ להם להשתמש בפרו דיאט להרזיה.
איננו ממליצים לאלו הסובלים מעודף פעילות בלוטת התריס לצרוך את התרסיס בערכה.
לאנשים אלו או אלה שלוקחים את התרופה לדילול דם מסוג קומדין אנו ממליצים להוועץ ברופא המטפל לפני תחילת הדיאטה.

בוא נדבר על המוצרים בערכה. מי מייצר? איפה? תחת איזה פיקוח?

ערכת פרו דיאט היא פרי פיתוח שלנו, צוות מקצועי בראשות דר' רודריגז וברשותי. הרבה מאוד ניסיון מקצועי וידע נכנסו בפיתוח הערכה. כמובן שהמוצרים מיוצרים במפעל מאושר משרד הבריאות, כשרים ועומדים בכל התקנים הנדרשים עבור תוספי תזונה מסוג זה גם בארץ וגם בעולם.החברה שהקמנו , דר' רודריגז ואני, מפתחת ומייצרת תוספי תזונה ברמה ואיכות שקשה מאוד למצוא כמוה, במחירים נוחים, במטרה להביא את בשורת הבריאות הטבעית לכל אחד בארץ.

אם קניתי את הערכה, איך אני יודעת בדיוק מה לעשות כדי להצליח בדיאטת פרו דיאט?

ראשית, בערכה מחכה לך ספר הדרכה ברור ומפורט, ספר מתכונים טעימים שמתאימים לדיאטה גם אם את צמחונית, או בעלת צרכים דיאטיים אחרים.

שנית, צוות מקצועי של דיאטניות מחכה ללוות אותך בטלפון ובאימייל. כשיש לך שאלה או נתקלת בבעיה כלשהי, את מרימה טלפון ומקבלת תשובה מקצועית ואחראית. את לא לבד אף פעם עם פרודיאט.

מה לגבי פעילות גופנית? חייבים?

ממש לא. פעילות גופנית תמיד מומלצת, אבל היא ממש לא חיונית להצלחת הדיאטה.

טוב. אז רזיתי . הגעתי למשקל היעד שלי. מה עכשיו? אני אעלה את הכל במהירות חזרה?

אחד היתרונות של דיאטת פרו דיאט הוא שמנגנון חילוף החומרים מאפס בתהליך הזה. הוא "שוכח" את ההרגלים הישנים ולומד לעבוד ביעילות יותר. אז אחרי שירדנו במשקל אנחנו לא מרגישים צורך לפצות את עצמנו, לזול בלי הכרה ולגרום להשמנה חזרה למשקל הקודם. חילוף החומרים אחרי תהליך הפרו דיאט יציב, תקין ורגוע, כך שאין לרוב הגדול של האנשים שום בעיה עם שמירה על המשקל הנכון לגוף מנקודה זו והלאה.

אבל גם על זה חשבנו פה בחברה. בשביל מי שמתקשה לשמור על המשקל החדש והנכון לו, פיתחנו ערכה לשמירה, הנקראית פוסט סלים, שמסייעת בשמירה על משקל הגוף המופחת ואף בהמשך מתון של הירידה במשקל. חשוב לא פחות, הערכה עוזרת באימוץ הרגלי אכילה חדשים, ללא מאמץ, בחיטוב הגוף ובמציאת הפעילות הספורטיבית המתאימה לכל מטופל.

אנחנו מחויבים להצלחת הדיאטה של כל מטופל, לוקחים כל אחד ומלווים אותו לכל אורך הדרך.

 הנחה בלעדית ברכישת הערכה

איפה קונים את הערכה? מה עושים כדי להיכנס לתוכנית הדיאטה של Pro diet ?

אנחנו מוכרים את פרודיאט דרך האינטרנט, כדי לאפשר לכל אחד להשתמש בה.
את הערכות אנו שולחים באמצעות שליח עד הבית והערכה יכולה להיות בידיים של כל אחד תוך 3 ימים, בערך.

פשוט, נכנסים לאתר, מקליקים ומכניסים את הערכה לסל הקניות, מקליקים לגשת לקופה ולשלם בכרטיס אשראי. כמובן שצריך להקליד כתובת למשלוח ופרטים אישיים כדי שנדע למי ולאן לשלוח את ההזמנה.

משהו שתרצה לומר לקוראי האתר QuickWeightLoss.co.il לסיכום?

כן. אנחנו חיים בחברה מלאה פיתויים, אוכלים אוכל שהונדס, עבר שינויים גנטיים, עורבב בתהליכים תעשייתיים עם מרכיבים שאינם נחוצים לבריאותנו ואפילו מזיקים.

מה שמניע אותנו בחברה הוא לתקן את הבעיה, לאפשר למי שסובל ממשקל עודף להיפטר ממנו במהירות ובקלות, אבל יותר חשוב – ללמד את כולנו לאכול נכון. למען הבריאות שלנו. למען ההרגשה הטובה שלנו עם עצמנו.

ועל מנת להקל על קוראי האתר לבצע החלטה, שאנו משוכנע שיכולה להיות אחת ההחלטות הטובות בחייהם, אנו מציעים להם קופון הנחה של 15% ממחיר הערכה.

כשמגיעים לקופה באתר שלנו, יש מקום להקליד את קוד הקופון והמחיר יירד מיידית ב15%.

מעוניינים לרכוש את פרודיאט?
הקליקו כאן
ואל תשכחו להשתמש בקופון ההנחה (rb14)
כדי ליהנות מהנחה של 15% בלעדית לקוראי 'דיאטה מהירה'

לסיכום:

דר' רודריגז וצוות המומחים בהם הקיף את עצמו, הינם בעלי מונטין מקצועי מצוין. מאות מטפלים ברפואה טבעית משתמשים במוצרי בחרה שבבעלותם על מטופליהם. אלפי המטופלים האלה, ביחד, מהווים קבוצת ביקורת למוצרי החברה ובהתאם לתוצאות המתקבלות מהקליניקות הרבות ברחבי הארץ המשתמשות במוצרים נערך כל הזמן פיתוח ושיפור של המוצרים לטובת המשתמשים בהם.

לדעתי, לאור התרשמותי מהמוניטין המצוין של החברה, הרמה המקצועית הגבוהה, ההקפדה על הפרטים הקטנים , צוות הדיאטניות המקצועי העומד לרשות הנכנסים לתהליך ההרזיה עם דיאט פרו, שווה לשקול לנסות את תוכנית הדיאטה, במיוחד כשיש לנו הנחה מיוחדת בקניה של הערכה.

מילה חשובה אחת לסיום: אל תנסו לעשות את זה לבד. אם מעמידים לרשותנו אנשי מקצוע שתפקידם ללוות אותנו – חשוב שנשתמש בשירותיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב