דיאטת בזק – לרדת מהר במשקל

ניתוחים להרזיה

דיאטת בזק, כשמה כן היא – דיאטה מהירה שמטרתה ירידה מהירה במשקל.
מרבית האנשים מחפשים דיאטת בזק כשיש להם תאריך יעד, אירוע חשוב אשר לקראתו הם רוצים לרזות, אם זה כדי להיכנס לבגד מסוים או להשאיר רושם טוב.
הדבר החשוב ביותר שניתן לומר לגבי דיאטת בזק הוא שדיאטה מסוג כזה אינה דרך חיים ואסור להמשיך דיאטות בזק מעבר לשבוע בערך.

דיאטת בזק יכולה לשמש לשלב ראשון מאסיבי ודרסטי שיאפשר ירידה מהירה של מספר קילוגרמים במשקל תוך פרק זמן קצר אשר לאחריו תתחיל תקופה של דיאטה מאוזנת ובריאה וירידה הדרגתית ושיטתית במשקל.
למשל: שבוע של דיאטה מהירה כגון: דיאטת כרוב, דיאטת לחם או כל אחת משיטות הדיאטה המהירה הפופולאריות אשר לאחריו ניתן להמשיך עם תפריט מאוזן של 1200 קלוריות למשך תקופה עד השגת משקל היעד הסופידיאטת בזק.

רוב דיאטות הבזק בנויות על עקרון של אכילת מרכיב מרכזי אחד כמו כרוב, אבטיח, לחם וכד' למשך כשבוע. דיאטות מהירות כאלה משלימות את התזונה באמצעות אכילת ירקות ירוקים, שתיית מים ושתייה חמה לא ממותקת. במרביתן כלול גם כדור מולטי ויטמין יומי שתפקידו להשלים את החוסר בתזונה ולמנוע בעיות רפואיות העלולות להיגרם בשל התזונה הלקויה משך ימים אלה.

דיאטת בזק ידועה היא דיאטת הכרוב המבוססת על אכילת סלט כרוב ומרק כרוב באופן חופשי והשלמת התזונה על ידי תוספות יומיות מוגדרות.

בכל אחד מהימים משך שבוע הדיאטה ישנו מרכיב חשוב אחר המשלים את התזונה:
ביום הראשון – פירות,
ביום השני – ירקות,
ביום השלישי – גם פירות וגם ירקות,
ביום הרביעי – חלב רזה,
ביום החמישי – בשר ועגבניות,
ביום השישי – בשר וירקות
וביום השביעי והאחרון – אורז מלא.
בשבוע כזה ניתן להוריד כ4-6 קילוגרמים (בהתייחס למשקל הגוף ההתחלתי).

חשוב להדגיש שאין להמשיך דיאטת בזק למשך פרק זמן ממושך יותר מאשר שבוע ימים. זו דיאטה דרסטית הבנויה על תפריט דל קלוריות באופן קיצוני. דיאטת בזק מסכנת את הבריאות אם היא נמשכת למעלה ממספר ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב