חוגי הרזיה – לדיאטה מהירה וקלה

סלט חסה

אנשים המעוניינים לרזות באמצעות דיאטה מהירה וקלה פונים לפעמים לעזרתם של חוגי הרזיה, קבוצות הרזיה או סדנאות דיאטה.

למחפשים חוגי הרזיה חשוב להבין שיש בארץ הרבה מאוד קבוצות תמיכה להרזיה ושחשוב לבדוק את חוג ההרזיה לפני שמצטרפים אליו.
העיקרון הראשון במעלה הוא זה שחשוב לבדוק אם חוג ההרזיה מקדם אורח חיים בריא המשלב פעילות גופנית עם דיאטת הרזיה מאוזנת.
קבוצות תמיכה להרזיה אמורות לחרוט על דיגלן שיפור של אורח חיי חברי הקבוצה מתוך מגמה לשפר את בריאות המשתתפים, את מראה גופם ובריאותם הנפשית.
חוג להרזיה המציע יעוץ אישי של דיאטנית שתבנה את תפריט הדיאטה היומי של כל משתתף לגופו, בתוספת של מפגש שבועי בסדנת הרזיה ללווי המשתתפים בתהליך הדיאטה,מסוגל להוביל לתוצאות מצוינות של הרזיה ושיפור הבריאות.

חוגי הרזיה – לדיאטה מהירה וקלה

קבוצות רבות מאוד הקיימות בארץ רבים מתחרות אחת בשניה ומציעות תמהילים שונים של מפגשי תמיכה ותפריטי הרזיה לתועלת המשתתפים בחוג ההרזיה, סדנת ההרזיה או קבוצת ההרזייה.

אם נזכיר רק כמה מהמפורסמות ביניהן, חלי ממן, מירי בלקין, שירה וסרמן המכונה "חצי שירה", אילנה רז ועד חוגים במתנסים המקומיים, חוגי הרזיה וקבוצות תמיכה המנוהלות על ידי חברת שומרי משקל או  דיאטה קלאב ואפילו קבוצות הרזיה המנוהלות על ידי קופות החולים השונות. כולן מבטיחות הרזיה מהירה וקלה.

הרזיה מוצלחת

איך אפשר שלא להזכיר את מלונות הספא המפנקים המבטיחים פינוק ארוחות דיאטטיות גורמה, פעילות גופנית מבוקרת ופעילות רוחנית מותאמת לשילוב טיפולי גוף – נפש וקבל תוצאה של ירידה במשקל. מלונות כמו "מלון ספא כנען", "יערות הכרמל","מצפה הימים" ועוד מאפשרים חווית פינוק למספר ימים תוך כדי פעילות גופנית ותפריט דיאטטי.

הבחירה בין האלטרנטיבות הנ"ל אינה קלה. איך ניתן לבחור בין המפרסמים השונים המבטיחים הרזיה מהירה וקלה?
ניתן להשוות ביניהן על בסיס עלויות ההשתתפות בחוג או סדנא, על פי מידת הכריזמה האישית של מנחה הקבוצה, על פי היכולת הכלכלית שלכם… וכמובן, לדבר עם משתתפים קיימים לקבלת חוות דעת.

חוות דעת של משתתפים שעדיין מגיעים לחוג ההרזיה כמו גם של כאלה שפרשו ועזבו את החוג יעניקו לכם הבנה עמוקה יותר לגבי הפוטנציאל של חוג ההרזיה לעזור לכם לרזות.
אז אל תסתפקו בחוות דעת בודדת של חבר/ה אחד/ת. חיקרו מעט, ותבצעו החלטה מושכלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב