דיאטת לורן – כל העובדות שאתם צריכים לדעת

דיאטת לורן

גילוי נאות – את לורן אני מכירה כבר כמה שנים. למרות המרחק הגיאוגרפי ופער הגילאים, הקשר בינינו מתקיים בכיף על בסיס התשוקה של שתינו לתזונה בריאה והרזיה.
קשה שלא להיסחף באנרגיה של לורן. היא שוטפת בדיבורה ומונעת על ידי דחף אדיר לעזור לאנשים המעוניינים לרזות.
ויש לה קבלות, ללורן. שנים של עשייה והמלצות מלקוחות מרוצים.
ויש לה נקודת מבט ייחודית על נושא ההרזיה. היא מאמינה בללכת את הדרך ביחד עם לקוחותיה, יד ביד, יום אחר יום, מדי יום.
היא שומר הראש המנווט את דרכן להצלחה, להרזיה משמעותית ללא סבל ורעב, למשקל המטרה, בדרך שניתן לשמור על התוצאה לאורך זמן.

הפגישה בינינו, על ספל ענק של חליטת צמחים, שהיתה מיועדת להיות מוגבלת בזמן (שתינו נשים עסוקות ולוח הזמנים שלנו עמוס), נמשכה מעבר למתוכנן כשאנחנו מחליפות חוויות ודעות, מצליבות מידע ונהנות מכל רגע.

בחרתי לספר לכם על הפגישה בינינו ולדווח לכם על שאלות ששאלתי לגבי דיאטת לורן והתשובות שקיבלתי.
אחרי שתקראו על השיטה הייחודית של לורן להרזיה, אם תחליטו שהדיאטה בהתאמה אישית שהיא מציעה מתאימה גם לכם, תוכלו לפנות אליה ולהצטרף לציבור המטופלים בשיטה בהצלחה.

קבלו הצצה אל הפגישה ביני לבין לורן

דיאטת לורן

דיאטת לורן – דיאטה בהתאמה אישית

לורן, למה דיאטה בהתאמה אישית?
מה רע בתפריט דיאטה שמחלקים בקבוצות הרזיה או שמורידים מהאינטרנט?

אין שום דבר רע בתפריטים כלליים. אבל העניין איתם, שהם לא באמת מאפשרים הרזיה עבור חלק מאוד גדול מהאנשים, או שהם פשוט לא ניתנים ליישום ע"י חלק גדול מהאנשים.
בואי נגיד ש80% מהלקוחות שלנו הם "נפגעי" תפריטים כלליים מקבוצות למיניהן או חברות דיאטה שמחפשות חיים קלים ונותנות לחיילת בת 21 שמשרתת בבסיס סגור ולאישה אחרי לידה רביעית בת 35 את אותו התפריט.

חילוף החומרים, היכולת של הגוף לפרק שומן, גנטיקה, היסטוריה של דיאטות קודמות, וכמובן אורח חיים, לו"ז עבודה ואהבה או אי אהבה למטבח ולבישולים יכולים להיות שונים בצורה קיצונית מאוד בן לקוחה ללקוחה, וידרשו התייחסות אישית לכל אחת.
הגוף הוא מכונה חכמה מאוד עם המון משתנים. כשעובדים איתו בחוכמה ובסבלנות ועם הדיוק הנדרש- הגוף נענה בצורה מדהימה, ואפשר לעשות איתו מה שרוצים, כמו פלסטלינהJ

דיאטת לורן – ערכת מוצרי הרזיה

את מוסיפה לתוכנית הדיאטה שלך גם ערכת מוצרים שיתמכו בתהליך.
ספרי לי עליהם קצת. לשם מה אנחנו זקוקים להם כדי לרזות? מה הם עושים?

אני תמיד אומרת ללקוחות בטלפון, שהלואי והיינו חיים בעולם מושלם, בו הייתי יכולה פשוט להתאים ללקוחה תפריט מדויק, ללמוד את ההיסטוריה של הגוף שלה, את האורח חיים שלה, לתת לה מעקב יומיומי וזהו.
אבל לצערי זה רחוק מאוד מהמציאות.

כדי לרדת במשקל יש מספר פעולות שקריטי מאוד לבצע בגוף, אבל כמעט בלתי אפשרי לעשות רק ע"י תזונה.
למשל יש את העניין של רעלים, שמצטברים בתוך תאי השומן. גם אצל בן אדם שחי אורח חיים בריא מאוד, עדיין כמות הרעלים בתאי שומן בדרך כלל מאוד גבוהה. מספיק שאכלת חזה עוף (ואף אחד לא אוכל עוף אורגני 5 פעמים בשבוע), וכבר הכנסת לגוף כמות אדירה של אנטיביוטיקה והורמונים. מספיק שאכלת סלט חסה, הכנסת לגוף המון ריסוסים, חומרי הדברה ועוד.
אני לא אומרת את זה בשביל להפחיד אף אחד, אבל מצד שני במאה ה- 21 לעשות דיאטה כמו שעשו לפני 100 שנים, זה די דבר משוגע ובלתי אפשרי, מכיוון שהעולם שלנו, התזונה שלנו וכמות הרעלים, התרופות, צורת גידול האוכל ושימור האוכל השתנו מאוד במאה שנים האחרונות.
לכן אני דואגת שהמטופלים שלי יעברו תהליך של ניקוי רעלים – באמצעות מוצרים שיש בערכה שלנו.

דיאטת לורן

תערובת אחרת בערכה, נחוצה מאוד גם היא בתהליך הרזיה, ומטרתה לזרז פירוק של שומן בגוף ולוודא שמה שהגוף מפרק הוא באמת שומן ולא שריר ונוזלים.
בדיאטה "רגילה", כשהגוף לא מקבלת שום עזרה חיצונית, אנחנו רואים שני סוגי תוצאות:
או שאת יורדת 5 קג ונתקעת, מכיוון שהגוף בסטרס ולא מוכן "לשחרר" עוד הרזיה, או שאם את ברת מזל וכן הצלחת לרדת 8 מתוך 10 שהיית צריכה (לצורך הדוגמא), ברגע שהכנסת לגוף רק 100 קלוריות יותר, המשקל מתחיל לעלות במהירות האור, מכיוון שחלק ניכר מאוד מה- 8 קג שהצלחת לרדת היה בעצם שריר ולא שומן.

בנוסף לזה, קריטי מאוד לוודא שהגוף בשלב ההרזיה מקבל את כל ויטמינים והמינרלים שהוא זקוק להם על בסיס יומי. בגלל הצורה, בה מגדלים נכון להיום את רוב הפירות והירקות, וגם בשר ודגים, התזנה שלנו איבדה בערך 60% מהויטמינים והמינרלים שהיו בה עד לפני 50 שנים אפילו. זאת אומרת שנכון להיום כמות הסידן בכרוב היא 60% פחות מכרוב שסבתא שלנו הייתה אוכלת, כשהיא הייתה צעירה.
מצד שני, אם אנחנו רוצים "לקנות את האמון" של הגוף ולהפוך אותו לשותף נמרץ בתהליך הרזיה, אנחנו חייבים לוודא שהוא לא חש שום מחסור. מבחינה טכנית זה אומר, שאנחנו צריכים למלא גם מחסורים שבדרך כלל כבר קיימים בגוף, ובנוסף לוודא שבזמן תהליך ההרזיה עצמו לא יווצרו חוסרים חדשים, וזה אומר כמיות גדולות מאוד של ויטמינים ומינרלים במינונים מאוד מדויקים ובאיכות גבוהה מאוד, כדי שהויטמינים באמת יספגו בגוף ולא יעבור מיד לשירותים 🙂

לתערובות אחרונה חביבה בערכה, יש פחות תפקיד טכני בהרזיה, אבל היא התערובת האהובה ביותר על הלקוחות שלנו. זה שילוב של 12 סוגים של צמחים, שתפקידן לייצב את רמת הסוכר בדם, ובפועל זה אומר, שאת לא תרגישי דחף חזק מדי לאכול, דחף שלא תוכלי להתגבר עליו, גם אם תראי את עוגת חלומותיך וגם אם תפספסי ארוחה מאיזשהי סיבה.
האמת שנראה לי שכדאי שאנחנו נפסיק לדבר על התוספים כאן, כי אני יכולה להוסיף עוד המון על מחקרים, והשפעות מדהימות על העור והשיער של הצמחים והויטמינים האלה, אבל זה הבסיס .

כמובן שכל המוצרים מיוצרים במפעל השני בגודלו בארץ, שהינו בעל אישור של משרד הביאות, ויש לנו לעיתים גם נשים מניקות וגם ילדים קטנים (מגיל 8-10) שמקבלים אישור רפואי לעבור את התהליך.

דיאטת לורן

הקליקו לפרטים נוספים על דיאטת לורן

דיאטת לורן – סיפור הצלחה

אם אני מצטרפת לתוכנית מה אני צריכה לעשות כדי הגם אני אהיה בין אלה המרוצות שרזו יפה עם דיאטת לורן?

האמת, שכל מה את צריכה, זה באמת לרצות לרזות 🙂
מבחינה טכנית, קודם כל אנחנו נבקש ממך למלא שאלון אישי שמכיל די הרבה שאלות שקשורות גם למצב הבריאותי שלך, כמו אלרגיות או תרופות, דיאטות שעברת בעבר, תאריך של ווסת קרובה ואיך הווסת עוברת ועוד יותר שאלות שקשורות לאורח חיים שלך- כמו לו"ז עבודה, מה את אוהבת ולא אוהבת לאכול ועוד.
אחרי שמילאת את השאלון, לוקח לנו יומיים-שלושה להכין לך תוכנית אישית לשלב ההרזיה, ואז באמת חשוב שתעברי ביחד עם יועצת תזונה שתעבוד איתך על התוכנית ותהיי פתוחה להצעות שלנו.
כי עם כל הרצון שלנו לא לשנות יותר מדי את השגרה הרגילה שלך, עדיין יהיו דברים שנצטרך לשנות…

דבר נוסף חשוב מאוד כדי להפוך אותך לסיפור הצלחה נוצץ זה לוודא שכל יום את באמת נשקלת ושולחת את תוצאות השקילה בווטסאפ ליועצת תזונה שלך, וגם עונה לה אם היא צריכה ממך עוד מידע.
אבל בקשר לזה בדרך כלל אין שום בעיה, כי מהר מאוד נוצר קשר חברי בין היועצת ללקוחה, וזאת אחת הסיבות העיקריות שאנחנו בסופו של דבר בדרך כלל עובדים עם "שבטים שלמים", כמו אימא, סבתא, דודה , חברה ועוד.
כמעט כל לקוחה כבר בימים הראשונים שלה, מביאה לנו עוד ועוד לקוחות חדשים 🙂

דיאטת לורן – ליווי יומיומי צמוד

השיחה היומית, הדיווח היומי, לא קצת לוחץ על המטופלים בשיטה?

לפעמים אני באמת נתקלת בכאלה תגובות, אבל מה שעומד בדרך כלל מאחורי התגובות האלה, זה חוסר הבנה טכנית (וזה ממש בסדר, אני לא מצפה מאף אחד שיהיה לו דוקטורט בתזונה, לפחות לא בהתחלה של התהליך :))
ההסבר המקוצר ללמה זה קריטי להישקל כל יום הוא מאוד פשוט והגיוני.
לגוף שלנו לוקח בין 2-6 שעות (תלוי בסוג האוכל) לפרק את המזון שנכנס אליו, ועוד בין 2-4 שעות "להחליט" מה עושים עם המרכיבים של המזון הזה. זאת אומרת, שלאוכל שאכלת אתמול באופן חד משמעי תהיה השפעה על איך הגוף שלך יראה (וכמה הוא ישקול) ביום של אחרי.
לדוגמא, אם אכלת בצהריים 200 גר פסטה עם סלט, ופסטה למשל לא מתאימה לגוף שלך, והגוף שלך החליט שאת כל השומן והחלבון שהוא קיבל מהפסטה הזאת, הוא הופך לשומן,  99% שיום למחרת את תהיי 200-400 גר יותר במשקל, וזה אומר שהגוף שלך פשוט בנה 200 גר שומן מהפסטה שאכלת.
מצד שני, אם את אכלת בצורה שהדרכנו אותך, והגוף שלך באמת קיבל 1.2 גר של חלבון על כל קג משקל, והחלבון הזה היה ממקורות שבאמת מתאימים לגוף שלך, ובנוסף קיבלת את כל הויטמינים והמינרלים, וניקינו לך רעלים, וגם הוספנו לתפריט מספיק פחמימות מורכבות וגם טיפה פשוטות- הגוף שלך בשמחה ובלי שום בעיה יפתר כל יום מ-300-500 ולפעמים יותר גרמים של שומן.
המעקב היומיומי לא אמור להחליץ. להיפך הוא אמור לשמור עליך. לתת לך גיבוי וליווי אמיתי כל צעד, לאורך כל הדרך.

אז עם מי אני מדברת בכל יום? איתך אישית?

עם כל הרצון, האהבה והתשוקה שלי לתהליך ההרזיה שאני מובילה, בשנים האחרונות אנחנו  כל כך גדלנו שאין באפשרותי לתת מעקב יום יומי בעצמי.
לכן בחרתי בפינצטה חמש יועצות תזונה מקצועיות, איכפתיות וכייפיות, כל אחת עם מומחית בתחום, שקיבלו גם ממני הכשרה מאוד מפורטת, ונשארו בחברה רק אחרי שליוו תחת הפיקוח שלי יותר מ-50 לקוחות כל אחת עד להצלחה מלאה.
אני סומכת עליהן בעיניים עצמות, ועם זאת, כמובן שכל התוכניות האישיות עוברות דרכי לאישור ויש לי תוכנה עם מעקב סטטיסטי לכל מטופלת  מיפוי הירידות היומיות והערות על כל לקוחה, ואני מתערבת לעיתים רחוקות במצבים מיוחדים כשיש בזה צורך.
הדבר החשוב ביותר והשונה מאוד מכל מני דיאטות אחרות, זה שבדיאטת לורן, כל לקוחה עובדת מול יועצת תזונה אישית משלה, שמכירה אותה, את ההרגלים שלה, את המצב הבריאותי שלה ואת האופי שלה, ונוצר קשר אישי וכייפי שהופך את התהליך לחוויה מרתקת מלאה בתגליות בקשר לגוף של הלקוחה, ולא רק לירידה במספרים במשקל.

בסופו של דבר הכוונה שלי זה לעזור לכמה שיותר אנשים בארץ ובעולם, ולאחרונה באמת הצטרפו אלינו גם עשרות לקוחות מאירופה וארה"ב, שזה דבר משמח מאוד.

דיאטת לורן – התוצאות

מה אנחנו יכולים לצפות לראות מבחינת תוצאה על המשקל? איך קורה שדווקא דיאטת לורן יכולה לגרום לתוצאות כאלה מדהימות?

התוצאה הממוצעת היא מינימום 300 גר' שומן פחות בכל יום.
בערך אצל 20% מהלקוחות נראית ירידה של 400-600 גר' שומן כל יום, ובפחות מ10% מהמקרים זה 200-400 גר' כל יום (בעיקר אצל לקוחות צמחוניות או טבעוניות או אנשים עם מחלות כרוניות למינהן).
זוהי בהחלט תוצאה יוצאת מן הכלל ואפשרית רק בדיאטת לורן בזכות הדיוק של תפריטים, תוספים צמחיים איכותיים שבאמת עושים את העבודה ומעקב יומיומי שמאפשר תיקון מיידי של כל סטייה.

האם נתקלת בבעיות שדיאטת לורן יצרה במצב הבריאותי של מטופלים? איזה בעיות?

אני גאה לומר שמתוך 10,000 + לקוחות, אני יכולה לספור על יד אחת את כל מקרים, בהם חווינו איזושהי תגובה לא אופטימלית, שקשורה לתהליך.
בכל המקרים האלה,זאת הייתה תגובה אלרגית קלה לאחד הצמחים. בדרך כלל הופעה של גרודים ואדמומיות על איזור מסוים בעור (ברגל או ביד).
כמובן שבאותו רגע הפסקנו עם הטיפול וזה עבר תוך 24 שעות.
אני רוצה לציין שיש לי מטופלים שהם ילדים ואנשים שרגשיים למיליון מאכלים ודברים, והם אינם רגישים לצמחים וויטמינים שלנו

דיאטת לורן – למי היא מתאימה

באיזה מקרים לא תקבלי לתוכנית מישהו? יש הגבלות למי התוכנית לא מתאימה?

לא אקבל לתוכנית משהי שהיא בהריון (אין שום בעיה עם צמחים וויטמינים והריון. ובכל זאת אני, באופן אישי, בתור אימא ל-2 קטנטנים, לא חושבת שאישה בהריון צריכה לעשות דיאטה :)).
גם אנשים שלוקחים כמויות גדולות של סטראוידים, אנשים שלוקחים יותר מתרופה פסיכיאטרית אחת במינון של העולה על 20 מג' ליום (תופעות לואי של תרופות פסיכיאטריות הן אכילת יתר ודחף לאוכל. אני מעדיפה לא להכניס אותם לתהליך, מכיוון שלא יכולה להבטיח להם הצלחה.)

חוץ מזה, אני לא רוצה בתוכנית שלי נשים שלא מוכנות לעשות שינוי ונשים שרק רוצות לנסות "עוד דיאטה".
אני והצוות עובדות יום ולילה כדי לשנות חיים, באמת. ואני בדרך כלל אנחנו מתברכות בלקוחות מדהימות ומיוחדות, שאחר כך אנחנו נשארות חברות טובים לאורך זמן:)

דיאטת לורן – מחירים

כמה עולה התהליך? כמה עולה להצטרף לדיאטת לורן?

המחיר של דיאטת לורן משתנה מפעם לפעם, ושיחה עם יועצת מוסמכת מטעמם היא הדרך לקבל הצעת מחיר עדכנית.
ההצטרפות לתוכנית כוללת ערכה של 4 מוצרים טבעיים, התאמה של תוכנית אישית של הרזיה, התאמה של תכנית אישית של שמירה ומעקב יומיומי של אחת היועצות המקסימות והמקצועיות שלנו במשך 3 חודשים (לעיתים קרובות זה קצת יותר, כי יש נסיעות והפסקות באמצע שלא תמיד ניתן לתכנן, וכמובן שאנחנו לא אומרים לאף אחת שנגמר לה הזמן, אלא לוקחים את הלקוחה מהנקודה בה היא נמצאת עד לנקודה בה היא במשקל תקין יכולה לשמור לבד בלי קשיים, תוך כדי זה שהיא מודעת באופן חד משמעי למזונות שטובים לה ולא טובים לגוף שלה.)
אם את שואלת אותי, אני חושבת שזה מחיר נמוך מאוד תמורת הרזיה בטוחה, מהירה ובריאה ויכולת לשמור, לא סתם ע"י המשך הדיאטה, אלא ממש ע"י בדיקה מדויקת של כל סוגי המזונות הנכונים לך, לבריאות ולמשקל תקין.
בעיני הידע הזה שווה זהב. אבל אני חושבת שהתברכתי ביכולת להעביר את הידע הזה להרבה אנשים אחרים, כדי שלא יהיו תלויים במישהו או במשהו כדי לשמור על המשקל וזוהי זכות גדולה מאוד.

דיאטת לורן – איך מתחילים

אז מהו הצעד הראשון שצריך לעשות כדי לצאת לדרך עם דיאטת לורן?

זה פשוט. צריך להשאיר פרטים בקישור למטה. לשוחח עם יועצת תוזנה שתיצור איתך קשר ולוודא איתה שאכן התהליך מתאים לך.
רק אחר כך, במידה שהנתונים מתאימים, למסור לה כתובת לקבלת המשלוח של הערכה לסכם על אמצעי תשלום, וימים ספורים אחרי… להתחיל לחוות את השנוי …

עוד מידע… דיאטת לורן

 ראיון עם לורן בתוכנית של דר' רפי קרסו

דיאטת לורן – לפני ואחרי

לורן בתוכנית הבוקר "לבחור נכון" של מיכל צפיר

עוד עדויות וצילומי לפני ואחרי תוכלו למצוא כאן

עכשיו השיקול שלכם….

החלטתם לבדוק מקרוב את דיאטת לורן?
להיכנס לתהליך שיוריד גם אצלכם כמה מאות גרם שומן מדי יום?

הקליקו כאן, השאירו פרטים… ושיהיה בהצלחה

לאחרונה סוקרה דיאטת לורן במקומון של "מעריב"
הקליקו על צילום הכתבה כדי להגדיל ולקרוא

דיאטת לורן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב