דיאטה מהירה עם דיאטת הפטל – עדכונים

דיאטת הפטל

דיאטת הפטל ממשיכה להסעיר את ארה"ב. בעקבות פניות שקיבלתי מקוראים המתעניינים בדיאטה מהירה, באתר שלנו ולאור שטף המידע שממשיך ומגיע לידי, החלטתי שחשוב שאביע את דעתי האישית כמי שמתעמקת בתחום הדיאטות , התזונה להרזיה ושמירה על הבריאות מזה שנים.

מעדכונים שוטפים שאני מקבלת מארה"ב ועמידה בקשר עם חברים משם , אני מסיקה ששגעון דיאטת הפטל רחוק מלהירגע ביבשת הגדולה.

הדיאטה המהירה של דיאטת הפטל, למרות שאינה נחשבת לדיאטת הכסאח יא עדיין מבטיחה תוצאות של הרזיה מהירה וככזו היא ממשיכה לככב בתקשורת האמריקאית.

מגזיני בריאות באינטרנט, תוכניות אירוח ותוכניות בערוצי הטלוויזיה העוסקות בתרבות הפנאי והבריאות ממשיכות להביא עוד ועוד עדויות של אנשים שהשתמשו בכדורי דיאטת הפטל ומשבחים את התוצאות הניכרות על גיזרתם.

אתם יודעים… תמונות לפני ואחרי, רופאים ומטפלים שמדברים…. שיגעון היסטרי, כבר אמרתי?

לקריאת הכתבה הקודמת המסקרת את דיאטת הפטל והשיגעון שהיא מעוררת בארה"ב – היכנסו לכאן

למידע נוסף על הדיאטה ורכישת דיאטת הפטל – בקרו באתר היצרן הרשמי – כאן.

דיאטת הפטל – מה אני חושבת עליה?

אקדים ואומר שאני מאמינה בשימוש בצמחי מרפא, עשבים ותרופות טבעיות לשמירה על הבריאות וטיפול בבעיות בריאות.

בעיני, כל בעיה בריאותית נובעת מחוסר איזון בגוף וממחסור במרכיבים חשובים שאת חלקם ניתן לקבל על ידי אכילה מאוזנת ומודעות תזונתית.

לכן, לעולם איני מזלזלת במידע מקצועי הקובע כי במזון כלשהו נמצאים מרכיבים שמסוגלים לשפר את פעילותן של מערכות שונות בגוף ולהפיק תוצאות מרשימות של שיפור הבריאות וכן, גם הרזיה.

דיאטת הפטל – תוצאות מחקרים

כשהגיע אלי המידע בדבר הפעילות יוצאת הדופן של הקטונים המצויים בפרי הפטל, תוצאות המחקרים שנערכו, עדויות של אנשים מתחום הרפואה ומטפלים שתומכים ומעודדים בהתלהבות את צריכת כדורי תמצית קטון הפטל על מנת לעודד שריפה של שומנים בגוף והרזיה מהירה, מיהרתי וסיפרתי גם לכם. לא על מנת לשפוט, אלא מתוך צורך לדווח.

על סמך המחקרים שנעשו כתבתי לכם שהמרכיב הארומתי (הקטונים) של הפטל הוכיחו שהם מסוגלים לעורר את מערכת חילוף החומרים בגוף.
בנוסף, הראו המחקרים ירידה ברמת השומן בכבד, אובדן מסת שומן בגוף והרזיה מהירה באופו כללי.

מה שהתחיל את השגעון בארה"ב היתה תוכנית הטלוויזיה של דוקטור אוז, הידוע כמוביל דעת קהל בכל תחומי הבריאות בארה"ב,  שקראה לכדורי דיאטת הפטל – "שריפת שומן בבקבוק", מה שגרם, כמובן, לכל חובבי הדיאטה המהירה ודיאטות הכסאח למיניהן, להסתער על המדפים ולחטוף את הבקבוקים.
גם כיום, בעקבות הפרסומים והעדויות של אנשים שרזו בצורה מהירה, הממשיכים לזרום לכלי התקשורת, ההיסטריה בארה"ב ממשיכה להיות גדולה.

דיאטת הפטל – תופעות לוואי

על מנת לענות על שאלות שקיבלתי, יצאתי לחפש מהן תופעות הלוואי של שימוש בכדורי דיאטת הפטל.
מה שמצאתי היה שיש אנשים החשים סוג של מתח בגוף, תחושה שיכולה לנבוע מהאצת הפעילות של מערכת חילוף החומרים ולפעמים גם פעילות מוגברת של המעיים, גם כן בתוצאה משריםת שומנים והאצה של חליוף החומרים בגוף.

כיון שהתקשתי למצוא תופעות לוואי הקשורות לשימוש בדיאטת הפטל, הדיאטה המהירה והטבעית להרזיה, אני חוזרת על המלצתי הכללית להיוועץ ברופא המטפל לפני שמתחילים כל סוג של דיאטה להרזיה וכמובן, אם מתכננים לקחת כדורים, אפילו כאלה שהם 100% צמחיים וטבעיים כמו של דיאטת הפטל.
חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני שנוטלים כל תרופה שהיא. אחרי הכל, כל אחד ומצבו הבריאותי, צרכיו ומגבלותיו הגופניות האישיות ובמיוחד כשנכנסים להתליך של הרזיה מהירה.

דיאטת הפטל – לקחת או לא לקחת?

השורה התחתונה בעיני היא שאין כמו החלטה על תפריט אכילה דיאטטי שלוקח בחשבון את כמות הקלוריות בכל מרכיב, שמתייחס לגודלה של מנת האוכל, כמות הפחמימות ושהשומן באוכל. זוהי דרך בטוחה להרזיה.

זוהי הדרך הבטוחה להרזיה הדרגתית , חינוך עצמי ורכישת הרגלי אכילה נכונים.
זו הדרך לרזות ולשמור על המשקל הרצוי לאורך זמן.
זו דרך הדורשת לעיתים מעורבות של מקצוענים, רופאים ודיאטניות, שיבנו בשיתוף איתכם את תוכנית האכילה הנכונה לכם.
זו דרך שאינה מעוררת ספקות, או חששות… אבל גם אינה מייצרת הרזיה מהירה אלא תהליך הדרגתי להרזיה.

יחד עם זאת אני מאמינה ובטוחה שניתן להיעזר במרכיבי תזונה ספציפיים לשיפור תיפקודו של הגוף, לשפר את פעילותן של מערכות שונות בגוף, למנוע בעיות בריאותיות, להרגיש ולהיראות יותר טוב.

קטונים של פרי הפטל , בהיותם מרכיב צמחי טבעי יכולים להיות הגורם הנכון שישפיע על שריפת שומנים בגוף.

תמצית קטון הפטל יכול להכניס את הגוף לתהליך מואץ של הרזיה ולאפשר הרזיה מהירה כמו בדיאטת כסאח כשהכל מבוסס על מרכיב צמחי ו100% טבעי.

כדורי דיאטת הפטל יכולים להיות המפתח של אנשים ליצירת אפקט של הרזיה מהירה, מה שיעודד אותם להיכנס לתהליך של אכילה מבוקרת שתאפשר המשך ההרזיה בהדרגה ושמירה על משקל היעד.

אולי קטון הפטל יכול להיות הדחיפה לה זקוקה מערכת חילוף החומרים שלכם להתחיל לנהל את חילוף החומרים בגוף ביתר יעילות?…

ואולי לא…

מה דעתכם?

אשמח לקבל תגובות.

למידע נוסף על הדיאטה ורכישת דיאטת הפטל – בקרו באתר היצרן הרשמי – כאן.

להסבר בכתב איך קונים את דיאטת הפטל – צעד צעד

Google+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב