כדורי הרזיה טבעיים – האם הם עוזרים לנו לרזות לרדת במשקל?

כדורי הרזיה טבעיים

ישנם כדורי הרזיה שעשויים מחומרים טבעיים כמו צמחים ופירות והם אינם שונים משימוש בוויטמינים ותוספי תזונה אחרים, וישנם כדורים שתהליך הפקתם הוא כימי והם אינם נחשבים לכדורי הרזיה טבעיים.

כל מי שתהה לגבי שימוש בתוספי תזונה וכדורים טבעיים להרזיה, ושאל את עצמו האם תוספי התזונה באמת יעילים,
האם נטילה של כמוסה המכילה צמחי מרפא ותבלין יכולה באמת לשנות משהו?
האם לקחת תמצית פרי או תרכיז צמחי אחר בקפסולה יכול לעודד הרזיה ולזרז את תוצאות הירידה במשקל שלי?
…. באים המחקרים האחרונים ונותנים תשובות חד משמעיות.

התפיסה שלי היא שיחד עם כל ההתפתחות הטכנולוגית שאנו חווים בחיי היומיום שלנו, הולכים ונחקרים ומתבהרים שימושים אפשריים לצימחי מרפא ותבלין, פירות וצמחי מאכל אחרים.

למען האמת, אבותינו העתיקים ידעו את המידע הזה ועשו שימוש נרחב בצמחי מרפא לטיפול וריפוי תחלואים ובעיות בריאותיות, אך הידע הזה נעלם עם השנים והרפואה המודרנית תפסה את מקומו.

נכון להיום, 80% מהצמחים הנמצאים בטבע וסגולותיהם, עדיין מהווים תעלומה.

די לנו להסתובב בג'ונגלים של האמזונס ולהבין שישנם שם צמחים שהמדע מתחיל להבין רק אחוזים בודדים מסגולותיהם.

רק בשנים האחרונות החלו להשתמש בצמח הקנביס למטרות רפואיות (מריחואנה רפואית).

רק בשנים האחרונות החלו כל קופות החולים לפתוח מחלקות רשמיות ל"רפואה אלטרנטית/הוליסטית" המבוססת על ידע עתיק שידעו אנשי המזרח הרחוק כבר לפני 2000 שנה.

הרפואה המודרנית שדוגלת בשימוש בכימיקלים מהונדסים, בתרכובות חומרים כימיים שאנו מכניסים לגופנו במטרה לשפר פעילות של מערכת אחת, בעוד אנו פוגעים בתיפקודה התקין של מערכת אחרת, היא זו שמובילה כיום את התפיסה הבריאותית.

אבל תפיסה זו משתנה…

מה קורה כיום עם כדורי הרזיה טבעיים?

כיום, מתבצעים מחקרים קליניים על ידי מיטב האוניברסיטאות ומכוני המחקר בעולם במטרה להציל את המידע הישן הזה לגבי שימוש בצמחי מרפא, להביא אותו לידיעת הציבור ולאפשר לשמור על בריאות האנושות.

צמחי המרפא האלה מוכנסים לקפסולות וניתנים ללא מרשם רופא למעוניינים לשפר את בריאותם, כתוספי תזונה.

גם עולם הרפואה הקונבנציונאלי מתחיל להטמיע את העובדות ולהתעדכן בכל הנוגע לתוספי תזונה ושימושיהם.

צמחי מרפא להרזיה

מה אומרים רופאים על שימוש בצמחי מרפא ותוספי תזונה?
בכדורי הרזיה טבעיים?

ד`ר אודי בר פירסם כתבה מעניינת העוסקת בתוספי תזונה באתר טבעלייף 

כרופא המתמחה בטיפול במחלות אוטואימוניות, אנטיאייג'ינג, מחלות כרוניות וכן רפואה אסתטית הוא משווה בין נתוני נזק הנגרמים על ידי נטילת תרופות מרשם בהשוואה לנטילת תוספי תזונה, הוא אומר:

" בארצות הברית לבדה, מדווחים מדי שנה כ-מאה אלף (100,000!!) מקרי תמותה ישירים עקב שימוש בתרופות מרשם ולמעלה מ-1.5 מליון (!!!) מקרי תחלואה שנתיים המצריכים אשפוז עקב סיבוכים ישירים מתרופות מרשם הניתנות על ידי הרופא המטפל. לעומת זאת, גם אם אכן נעשה שימוש לא מושכל וללא המלצת רופא בתוספי תזונה אלה או אחרים, הרי שעדיין, היקף הדיווחים על פי רישומי משרד הבריאות האמריקאי בטלים בשישים לעומת אלה המתחוללים עקב שימוש ישיר בתרופות."

הוא יוצא נגד חבריו הרופאים המבטלים בהינף יד את תוצאות המחקרים המבוצעים בצמחי מרפא ותבלין כתוספי תזונה וטוען ש"הצהרות מסוג זה הן פשוט מנותקות מהמציאות המחקרית הנוכחית."

לדעתו רופאים המדקלמים אמירות עתיקות נגד שימוש בתוספי תזונה מתעלמים במופגן, מתוך בורות או פוליטיקה מכך ש"המחקרים הגדולים והנחשבים אודות תוספי התזונה אשר ניתנים לקריאה על ידי כל רופא מעמיק או עיתונאי סקרן, בוצעו על ידי גופים ממשלתיים בלתי משוחדים בעליל, כגון משרד הבריאות האמריקאי, או אוניברסיטאות שונות מתקציבי מחקר ייעודיים."… " אנו בתקופה בה יש הצפה של ממש במחקרים כה מבוססים אודות תוספי התזונה. מחקרים הערוכים בסטנדרטים מדעיים ורפואיים מקובלים ומבוצעים ידי גופי מחקר גדולים וידועים" – הוא מסביר.

הוא מסכם ואומר: "לסיכום, כרופא העוסק שנים רבות בשילוב תרופות קונבנציונליות ותוספי תזונה, אני מצהיר בפניכם כי תוספי התזונה הם חלק מרכזי מרפואת העתיד. ליחם לא ינוס, אלא נהפוך הוא, חיש קל ייאלצו גם רופאי המשפחה שלכם לגלות בהם בקיאות מעמיקה!"

תחום ההרזיה אינו שונה מתחומים בריאותיים אחרים. כיום כשאדם חולה בשפעת מציע לו הרופא המטפל לקחת תוספות של ויטמינים וצמחי מרפא על מנת לעזור לגוף להתמודד עם השפעת.

שפע של תוספי תזונה קיימים כיום לטיפול במגוון עצום של בעיות בריאותיות, כולל טיפול בהשמנת יתר.

בתחום תוספי התזונה להרזיה "מככבים " כיום בעולם המערבי שלושה מוצרים שמטרתם לסייע ולשפר את היכולת לרזות במהירות ובקלות.

כדורי דיאטת הפטל,כדורי הקפה הירוק וכדורי הגרסיניה קמבוג'יה

כדורי הרזיה אלו הם פרי המחקרים האחרונים בתחום ההרזיה. מחקרים שהוכיחו יעילות בזירוז פירוק השומן בגוף.

אילו מוצרים יצוצו על המדפים בשנים הקרובות? את זה קשה לנבא. ההתפתחות הטכנולוגית וכמות המידע שיש לנו בכל התחומים כולל בתחום הרפואה הטבעית גדלה בהתמדה ובהחלט ייתכן בתוך שנים ספורות יהיה אכן "כדור קסמים" או "טיפול פלא" שיאפשר לכולנו לשקול בדיוק כמה שאנחנו צריכים לשקול, ללא קילוגרם מיותר…

כרגע ברשימת מיטב צמחי המרפא להרזיה ניתן למצוא כאמור את דיאטת הפטל ודיאטת הגרסיניה קמבוג'יה.

לשלושתם יש סיקור באתר שניתן לקרוא ואת שלושתם ניתן לרכוש ישירות מהיצרן המקורי שלהם בארה"ב, ללא פערי תיווך, במחיר סיטונאי ישר מהמקור

הקליקו לקרוא על:
דיאטת הפטל
גרסיניה קמבוג'יה

כדורי הרזיה טבעיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב