מחקרים חדשים על דיאטת הקפה הירוק

קפה ירוק

תמצית פולי קפה ירוק היא כיום אחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר בעולם המשמשת כעזר למבקשים לרזות. דיאטת הקפה הירוק צוברת מוניטין כמסייעת בירידה במשקל, ועדיין מתנהלים מחקרים נוספים לגבי הקפה הירוק.

לדברי רשות התזונה האמריקאית, תמצית פולי קפה ירוקה היא "בין תוספי הרזיה הפופולריים ביותר בעולם." היתרון של פולי קפה הירוקים על פולי קפה קלויים הוא ברמה גבוהה יותר של חומצה כלורוגנית, אשר הוכחה כבעלת מספר יתרונות בריאותיים.
חומצה כלורוגנית היא המרכיב הפעיל בפולי קפה ירוק במצבם הגולמי – והיא היא האחראית לשינוי המבנה הגוף, להצרת היקפים והפחתה במשקל.
חומצה כלורוגנית פועלת על הגוף בשלושה מישורים:

  • שורפת שומן בעיקר בכבד
  • מונעת ספיגת גלוקוז (סוכר) בזרם הדם (עודף גלוקוז נאגר בגוף כשומן)
  • מאיצה את קצב חילוף החומרים

שלוש הפעולות האלה כשהן משולבות יחד מעניקות לרבים המשתמשים בכדורי הקפה הירוק סיוע של ממש בהרזיה מהירה וקלה יותר.
אנשים רבים מפרסמים ברשתות החברתיות את תמונות הלפני ואחרי שלהם ומעידים כי הקפה הירוק גרם להם לרזות מהר יותר מאשר היו מצליחים ללא השימוש בתוסף התזונה הזה.

לסקירה מלאה על דיאטת הקפה ירוק הקליקו כאן

עד כאן אלה חדשות ישנות. כדורי דיאטת הקפה הירוק הגיעו לידיעת רבים כבר מזמן.
המחקרים המדעיים שנערכו עד כה בנוגע להשפעת הקפה הירוק על קצב ההרזיה וקלות ההרזיה היו על בעלי חיים. במחקרים בהם השתתפו בני אדם היה מספר קטן מדי של משתתפים מה שגרם לתוצאות שלא להיות חד משמעיות.
מה שחדש הוא הכרזות של מספר ארגוני בריאות עולמיים בדבר ממצאים חדשים הנוגעים לקפה הירוק.

דיאטת קפה ירוק

תוצאות מחקרים חדשים על דיאטת הקפה הירוק

השפעת החומצה הכלורוגנית הצליחה להוכיח את עצמה במספר מחקרים שמסקנותיהם פורסמו לאחרונה.
המגזין בריאות היום, הנחשב לאחד המובילים והחדשניים בתחום הבריאות בעולם הכריז : "חומצה כלורוגנית, הנמצאת ברמות גבוהות בתמצית פולי קפה ירוקה, היא נוגד חמצון שעשוי לקדם ירידה במשקל על ידי הפחתת הספיגה של שומן וסוכר במעיים, והפחתת רמות אינסולין לשיפור תפקוד מטבולים".

מחקר נוסף שפורסם בכתב העת למחקר גסטרואנטרולוגי ערך מחקר משלו ובהם השתתפו שתי קבוצות, האחת קיבלה כדורי קפה ירוק והשניה קיבלה כדורי דמה (פלציבו). מעבר לכך לא ביצעו המשתתפים במחקר שום שינוי באורח חייהם או בתזונתם.
המסקנה היתה כי הקבוצה שקיבלה את כדורי הקפה ירוק אכן ירדו במשקל לעומת הקבוצה שלא קיבלה את הכדורים.
כתב העת ביצע את הניסוי שלוש פעמים שונות ובשלושת המקרים התוצאות היו זהות, מה שהוביל אותם לפרסם את הממצאים ולטעון שיש אכן סיבה מדעית להניח כי החומצה הכלורוגנית מסוגלת לסייע להרזיה מהירה וקלה יותר.

למי מותר ולמי אסור להשתמש בכדורי הקפה הירוק? – הקליקו לתשובות

אמנם יידרשו עוד מחקרים מדעיים ורפואיים לפני שעולם הרפואה הקונבנציונלי יאמץ את המסקנה הזו ויהפוך את החומצה הכלורוגנית לחומר פעיל המוגדר רפואית כמסייע להרזיה, אך כיון שניתן לרכוש כיום את כדורי הקפה הירוק כתוסף תזונה מאושר יכול מי שמעוניין בכך לנסות להשתמש בקפה הירוק ככלי עזר להרזיה.

אנו ממליצים שמי שמעוניין לנסות את תוסף הזתזונה ירכוש אותו ממקור מוסמך, מהיצרן המקורי שלו בארה"ב.
כך ניתן לא רק להיות בטוחים שמקבלים את תוסף התזונה עליו בדיוק מדברים בארה"ב, עליו נערכים המחקרים והוא הוא זה שהמסקנות שדיברנו עליהן כאן מתייחסות אליו, אלא גם ליהנות ממחיר מצוין כיון שזו קניה ישירה מהיצרן, ללא פערי תיווך.

לקניה ישירה של כדורי דיאטת הקפה הירוק מהיצרן האמריקאי המקורי הקליקו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב