האם ניתן לרזות עם גרסיניה קמבוג'יה ללא דיאטה?

גרסיניה קמבוג'יה

בשבוע שעבר עלה לדף הפייסבוק שלנו פוסט המציג את תמצית פרי הגרסיניה קמבוג'יה שהוכיחה במחקרים קליניים את יכולתה לגרום לשריפת שומן והרזיה , גם ללא דיאטה או פעילות גופנית.

ואמנם מתוצאות המחקרים שפורסמו לאחרונה ניתן להיווכח כי בין מאות המשתתפים במחקרים אחוזים גבוהים אכן הורידו ממשקלם באופן משמעותי ללא שינוי בתפריט האכילה שלהם או שינוי ברמת הפעילות הגופנית.
למעשה תוצאות המחקרים הראו כי בין 135 איש ואישה שנטלו את כדורי הדיאטה המכילים גרסיניה קמבוג'יה, נמצא כי המשתתפים השילו כ-17 ק"ג בממוצע וכ-10.5% ממשקל גופם המהווים 16% שומן!
הנתון המדהים ביותר הוא שהמשתתפים במחקר השילו את כל הקילוגרמים האלו ללא שום שינוי בהרגלי התזונה שלהם, בתפריט היומי או בפעילות הגופנית.

על המחקרים שנעשו בגרסיניה קמבוג'יה ראו כאן

להזמנת גרסיניה קמבוג'יה ישירות מאתר היצרן המקורי בארה"ב

האם ניתן לרזות עם גרסיניה קמבוג'יה ללא דיאטה?

יחד עם זאת, כמי שמתעסקת בנושא ההרזיה מזה שנים רבות, נראה לי שאכילה מבוקרת היא מפתח להצלחה בהרזיה.

אכילה לפי תפריט מבוקר, דיאטה מאוזנת הכוללת את כל מרכיבי המזון החיוניים בשילוב פעילות גופנית מקדמת לא רק הרזיה אלא גם בריאות.

גרסיניה קמבוג'יה סלקט

אורח חיים בריא הוא הדרך לא רק לרזות אלא גם לשמור על המשקל הרצוי לאורך זמן.

לכן, גם כשמדובר בשימוש בתמצית הגרסיניה קמבוג'יה לצורך הרזיה, נכון יהיה לאמץ תוכנית אכילה בריאה ומאוזנת ולהיכנס לשגרת פעילות גופנית, לבחירתכם.

הפעילות הגופנית יכולה להיות הליכה, רכיבה על אופניים, שחיה, ואפילו ריקוד…

חשוב ליהנות מהפעילות שבחרתם.

למשתמשים בגרסיניה קמבוג'יה או לאלה המעוניינים לרכוש ולנסות את התוסף הצמחי המכיל את תמצית פרי הגרסיניה יש באתר מגוון תפריטי דיאטה המכילים תוכנית אכילה של כ- 1200-1500 קלוריות ליום.
תפריט אכילה מאוזן המבוסס על 5-6 ארוחות קטנות ובריאות ליום, ובהן כל המרכיבים החיוניים לבריאות הגוף הוא התפריט המומלץ בכל מקרה, לצורך הרזיה, שמירה על המשקל ולמען בריאותנו.
למגוון תפריטי דיאטה הקליקו כאן

גרסיניה קמבוג'יה לפני ואחרי

לסיכום:
שימוש בכדורי גרסיניה קמבוג'יה יכול להיות גורם מזרז שיגביר את קצב ההרזיה ויהפוך את הדיאטה לקלה יותר ומהירה יותר.
המלצתי למעוניינים להיעזר בגרסיניה היא לבחור בנוסף גם תפריט אכילה מאוזן ובריא ולשלב פעילות גופנית, על מנת לא רק לרזות אלא גם לשפר ולשמר את הבריאות וחיטוב הגוף.

מעוניינים לנסות את הגרסיניה קמבוג'יה – הקליקו כאן להזמנה מאתר היצרן המקורי בארה"ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב