בטן שטוחה

הרזיה מהירה באזור הבטן

השמנה באזור הבטן היא בעיה אסטתית ברורה. אי אפשר שלא לשים לב לכרס הבולטת במרכז הגוף. די בעובדה זו כדי לגרום לאנשים לרצות הרזיה מהירה באזור הבטן.
העניין הוא שיחד עם הבעיה האסטתית השמנה באזור הבטן מהווה סיכון בריאותי וקשורה לבעיות רפואיות רבות אשר עדיף למנוע מוקדם ככל האפשר. (אבל על כך פעם אחרת)
למניעה של השמנה באזור הבטן חשוב להקפיד על דיאטה מאוזנת המשלבת את כל אבות המזון במידה. דיאטה מאוזנת גם תוביל לירידה הדרגתית במשקל, למי שזקוק לכך.
למי שמעוניין או מעוניינת להוריד במשקל באזור הבטן מומלץ להפעיל את שרירי הבטן בסדרת תרגילים ספורטיביים ממוקדים כמו כפיפות בטן וכד’.
את השרירים בבטן אפשר לפתח ולעצב אבל על מנת לראות ריבועים בבטן חייבים גם להוריד את שכבת השומן העוטפת את השריר ומסתירה אותו.
כלומר, צריך להפחית במספר הקלוריות הנאכלות על מנת ליצור מינוס קלורי שיוביל להרזיה.
חשוב לציין כי כשעושים דיאטה אי אפשר לשלוט באזורים בהם קורית הירידה במשקל. חייבים להבין שעם ההרזיה ירדו היקפים ומאסת שומן גם באזורים אחרים של הגוף. (זרועות, רגליים, פנים וכד’).
שמירה על דיאטה מאוזנת לאורך זמן תפחית את השומנים בכל האזורים בגוף ובהדרגה ניתן יהיה לראות את מבנה הגוף הרזה בכללו, כולל הבטן.
על מנת לעצב את הבטן חשוב להקפיד על תרגול לשרירים באזור ואז לא רק ששכבת השומן בבטן תרד אלא שגם מבנה השריר ומראהו ישתפרו באופן ניכר עין.
אם עושים כפיפות בטן, למשל, יש להעלות את מספר הכפיפות בכל יום ולחזור על התרגיל מספר פעמים גדל והולך.

לקריאה נוספת >>>  הרזיה שפויה – לרזות נכון עם דיאטה קלה

איזו פעילות מומלצת עבור הרזיה מהירה באזור הבטן?

לפניכם וידאו קצר המציג סדרת תרגילים שלוקח שתי דקות לעשות וישפרו מאוד את מראה הבטן שלכם. 2 דקות ליום לבטן שטוחה… שווה

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

שינוי גודל גופנים
%d בלוגרים אהבו את זה: