דיאטת כסאח להרזיה מהירה

דיאטת כסאח להרזיה מהירה

קיימים כמה סוגי דיאטות, לא כולן קשורות להרזיה דווקא.

דיאטה כסאח היא פרוצדורה שנועדה להביא לירידה במשקל הכולל של הגוף, על פי שקלול נתוני גובה ומשקל.

הרעיון בדיאטה הזו הוא להביא ליחס המרה גבוה בין סך הקלוריות שהאדם מכניס לגופו לבין אותן קלוריות שאותן הוא צריך לשם פעילותו התקינה של הגוף.

איך מנהלים דיאטת הרזיה ראויה?

בכל דיאטה, לא כל שכן כאשר מדובר על דיאטv לשם ירhדה במשקל, חשוב לוודא כי לא נגרם נזק פיזיולוגי או בריאותי כלשהו. כל דיאטה ובמיוחד מהירה רצוי שתהיה מלווה בייעוץ תזונתי עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה ולכלול תפריט מאוזן ומוקפד ככל הניתן, הכולל את כל המרכיבים החיוניים לגוף, מרכיבים כמו ויטמינים, אבות מזון ומינרלים.

בנוסף, חשוב להקפיד על שגרה של פעילות ספורטיבית ושמירה על כושר גופני. ניתן לשפר ולייעל כל תהליך של דיאטה בעזרת פעילות גופנית שמאפשרת לגוף לנצל יותר קלוריות, לשרוף יותר שומנים ולבנות מהם תאי שריר. יתרה מכך, ספורט הוא כלי נהדר לחיזוק המערכת החיסונית, שמירת החיוניות וההרגשה הכללית הטובה, שעלולה להיפגע עקב השינוי הדרסטי באורחות החיים ובהרגלי התזונה עקב אותה דיאטה מהירה.

העידן המודרני, שבו למראה החיצוני יש משמעות רבה וניכרת, חשובה עוד יותר הבנייה הנכונה והמודרכת של דיאטת בזק. לא מעטים הסיפורים על דיאטות שיצאו מכלל שליטה והפכו לסוג של הפרעות אכילה קשות ואפילו קטלניות.

לקריאה נוספת >>>  דיאטת הודיה גורדוני פלוס – דיאטת הודיה משופרת

אילו דיאטות הרזיה ישנן?

חייבים לומר את האמת, דיאטת כסאח אינה דבר פשוט וקל ובטח שהצלחתה אינה ברורה ומובנת מאליה. הגוף שלנו, ובעיקר מוחנו, הוא אורגן בעל יכולות הפנמה ולמידה ולכן הוא ידרוש את מה שהוא כבר מכיר. גם הסביבה החברתית של רובנו, המספקת לנו אפשרויות קלות, נוצצות וזולות לג’אנק פוד ולאוכל מהיר, אינה תורמת לקלות הפרוצדורה הזו. דיאטות הרזיה הן דיאטות בעלות אופי משתנה ואינן מקובעות על סטנדרט מקצועי אחד, כך שניתן לבצע את התהליך הזה בהתאמה לצרכים, לדרישות ולאופי של כל אדם ואדם, אפילו תוך כדי שמירה על אותן אורחות חיים קודמות, תוך שינוי המינונים וזמני האכילה.

דיאטות הרזיה קבוצתיות

ישנם מספר ארגונים, כאשר המוכר בהם הוא “שומרי משקל”, המבקשים ליצור מעין סוציאליזציה של דיאטות הרזיה. האמונה, במקרים אלו, היא שדרך הבעת תמיכה וראייה משותפת, של בעלי אותו אינטרס, התהליך יהפוך לקל יותר ולנעים יותר לביצוע. מדובר על מפגשים קבוצתיים, דוגמת סשנים פסיכולוגיים, בהם גם מוחצנות בעיות, גם עולים משברים וגם ניתנת תמיכה, מצד המנחה ומצד החברים, לכל מי שמרגיש קושי מסוים.

הדיאטה על שם “אטקינס”

דיאטת כסאח

אחת מהמוכרות שבשיטות דיאטות מהירות. השיטה פותחה וקודמה, בכל העולם, בידי ד”ר רוברט אטקינס, ובעיקרון מדברת על צמצום כמות הפחמימות הנצרכת ומנגד על הרחבת אכילת המזונות דלי הפחמימות ואלו העשירים בחלבונים, שומנים או ירקות לכמות בלתי מוגבלת. נכון שהדבר פוגע בצורך לשמור על פער בין כמות קלוריות נכנסת לבין כמות קלוריות נצרכת, אך על פי עקרונות השיטה, עדיין אפשר לגרום לגוף לרזות בשל תהליך כימי הנקרא “קטוזיס” ומתאפיין ביכולת של הגוף, בעת מחסור בפחמימות, לפרק רקמות שומן באופן מהיר יותר. לדברי אטקינס, אפילו היכולת לאכול בשר אדום וביצים עתירי כולסטרול מביאה, באמצעות השיטה שלו, להורדת רמת הכולסטרול הרע.

לקריאה נוספת >>>  הרזיה ללא דיאטה - איך לרזות בלי דיאטה

קשה להעריך, בצורה מדעית ואמפירית, האם השיטה הזו מוצלחת או לא ועדיין מומלץ להיוועץ בתזונאי או בדיאטנית לפני בחירת כל סוג של דיאטות בזק.

למידע נוסף אודות דיאטות מהירות ותפריטי דיאטת כסאח, כנסו לאתר: דיאטות כסאח

בכל הקשור דיאטת כסאח ודיאטה מהירה, צריך לציין שיש  תוספי תזונה שבהחלט יכולים לעזור להרזיה המהירה.

לאחרונה יצאה בארה”ב דיאטה חדשה, דיאטת הפטל, שמסעירה את אמריקה והפכה להיות הדיאטה הכי מבוקשת שם.
בארה”ב קוראים לה “שאיבת שומן בבקבוק” או “שורף שומנים בבקבוק” בשל יכולתה לעודד שריפת שומנים בגוף.

למידע נוסף – הקליקו כאן

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

שינוי גודל גופנים
%d בלוגרים אהבו את זה: