דיאטה ללא גלוטן וסוכר

דיאטה ללא גלוטן וסוכר

במסגרת סיפורי ההצלחה באתר נתקלתי בסיפורה של נירית שרזתה 20 קילוגרם בעזרת דיאטה ללא גלוטן וללא סוכר.

הרעיון מאחורי דיאטה כזו הוא אכילה של מוצרים ללא קמח ומאפים (גלוטן) וללא מוצרים מתוקים המכילים סוכר.

סיפורה של נירית יכול לשמש השראה לכל מי שמעוניין לרזות, למרות שדיאטה ללא פחמימות אינה מומלצת לאורך זמן. הפחמימות מהוות אספקת אנרגיה לגוף ולמרות שניתן לקבל פחמימות גם ממאכלים שאינם מכילים גלוטן, עדיין חשוב להבין שכמות מסוימת ליום של פחמימות חשובה לבריאות הגוף.

שימו לב לכך שנירית שילבה פעילות גופנית מכוונת לחיזוק שרירי הגוף ושריפת אנרגיה.

הנה לפניכם סיפורה של נירית כפי שפורסם ב YNET .

דיאטה ללא גלוטן וסוכר – כך נירית רזתה 20 קילו

אחרי שהייתה ספורטאית מצטיינת ואפילו דוגמנית, נירית אייכנר-תושב הרגישה שבגלל ההריונות הגוף שלה נשכח מאחור והמשקל רק עולה. היא לקחה את עצמה בידיים ופיתחה גם שיטת פילאטיס במיוחד עבורה. התוצאות לפניכם

נירית תושב-אייכנר, רזתה 20 ק"ג
בת 38, יועצת ארגונית, מאמנת בשיטת אופיס פילאטיס ודוקטורנטית ללימודי ארגון, נשואה ואם לשניים, גרה במבשרת ציון, גובה: 1.69 מטר.

למה שמנתי?

בנעוריי הייתי ספורטאית מצטיינת ואפילו דגמנתי זמן מה. אך עם השנים, בגלל ההריונות והוויתור לעצמי, המשקל עלה. למרות זאת תמיד קיבלתי מחמאות רבות על ההופעה, הבגדים והאביזרים שלי, מה שגרם לי "להירדם בשמירה". חשבתי שאכלתי בריא, אבל זה לא היה מספיק.
כך החלטתי לרזות

כמי שעשתה פילאטיס במשך שנים, החלטתי תחילה להירשם ללימודי אימון פילאטיס, אך בזמן הבחינות התקשיתי לבצע גם את התרגילים הפשוטים יחסית, הבטן הפריעה לי ו"חנקה" אותי. הייתי מתוסכלת והגעתי למסקנה שקיים אצלי חוסר איזון בין הקוגניטיביות לפיזיות. כלומר, הראש עובד, אבל הגוף נשכח מאחור. החלטתי להעלות הילוך ולהשיל את הקילוגרמים המיותרים בדיאטה.

הדיאטה שלי

כמאמנת אישית דרשתי מעצמי שינוי. נפגשתי עם עצמי לשיחת "חסמים" בניסיון לבדוק מה עוצר אותי (אהבה לאוכל טוב, עצלות לספורט, הממתקים של הילדים בבית, חוסר הנכונות לספור קלוריות ומה לא).
בניתי לעצמי תוכנית מיוחדת שנטרלה את החסמים: רוצה לסלק את האויבים מהבית? גייסתי לתהליך ההרזיה גם את בעלי (שכבר השיל ממשקלו יותר ממני); לא רוצה להזיע? פיתחתי את שיטת "אופיס פליאטיס" שאותה אני גם מעבירה בארגונים, ולפיה לאחר כל שלוש שעות מול המחשב עושים הפסקה לתרגילי מתיחות, אימוני כוח ומעט אירובי, שנמשכים כחמש דקות בסך הכל.

התרגילים יעילים להגברת קצב חילוף החומרים ואינם גורמים לי להזיע; אוהבת אוכל טוב? אפשר לאכול הכל, רק ללא גלוטן וללא סוכר. אולי זה לא מתאים לכולם, אבל אני הרגשתי שתזונה כזו גורמת לי להרגיש הרבה יותר טוב. בסופו של דבר, בתוך עשרה חודשים השלתי 20 ק"ג והגעתי למידה 38.

עם הזמן הגברתי גם את הפעילות הגופנית. כיום אני מבצעת שלוש פעמים בשבוע פילאטיס, רוכבת על אופניים, הולכת המון ברגל, ולאחרונה התחלתי את הקורס השני של הדרכת פילאטיס. אני אוכלת בכל שלוש שעות, ומנשנשת בין הארוחות שתיים-שלוש מנות פרי ומגוון ירקות.

דיאטה ללא גלוטן וסוכרסודות ההצלחה שלי

אבחנו ונטרלו את החסמים שמפריעים לכם לתהליך ההרזיה. מצאו להם פתרונות יצירתיים.
הגיעו לעבודה עם ארוחה בריאה מהבית. אל תתפתו לזלול שטויות בזמן הישיבות.
אם אתם אוהבים מתוקים, אל תוותרו עליהם. למדו להכין עוגות בריאות.
רתמו את כל המשפחה לפרויקט של אכילה נבונה ובריאה.
צעדו לפחות אלף צעדים ביום. מד צעדים יעזור לכם לספור ואף ידרבן אתכם לצעוד.

הצלחת שלי

33.3% ירקות
33.3% פחמימות
33.3% חלבונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים