בית » תפריט דיאטה מהירה – תוכנית הרזיה מהירה ובטוחה

תפריט דיאטה מהירה – תוכנית הרזיה מהירה ובטוחה

תפריט דיאטה מהירה יסייע לכם לרזות מהר. מה שחשוב הוא להיצמד לתוכנית הרזיה מוכחת ובטוחה, לתפריט דיאטה יומי שמצד אחד ישמור עליכם שבעים ומרוצים ומצד שני יהיה דל קלוריות ויאפשר הרזיה מהירה.

תפריט דיאטה מהירה יהיה בדרך כלל מינימאלי במספר הקלוריות היומיות שיש לצרוך, ומוגבל בכמויות האוכל המותר על פי התפריט.
יחד עם זאת תפריטי דיאטה מהירה רבים מכילים מספר מזונות שניתן לאכול מהם ללא הגבלה – בדרך כלל ירקות טריים או מבושלים. לכן, גם עם תפריט דיאטה מהירה אין סיבה לחוש רעב.

אפילו אם זו דיאטת כאסח להרזיה מהירה מאוד אין סיבה לחוש רעב. מספיק שתיה ואכילה של ירקות משך היום ישביעו וירגיעו את הרעב.

עם התחלת הדיאטה תצטרכו, כפי הנראה, לספור קלוריות, או לשקול את כמויות האוכל שאתם אוכלים, זאת מנת ללמוד את הכומיות המתאימות מכל אחד מהמזונות הכלולים בתפריט הדיאטה שלכם. לפני היציאה לדרך שקלו את עצמכם ומדדו את היקפי הגוף על מנת לציין לעצמכם את נקודת ההתחלה שלכם. לפני תחילת הירידה במשקל. כך תוכלו לדעת כמה קילוגרמים ירדתם וכמה סנטימטרים בהיקפי הגוף.

תפריט דיאטה מהירה

צריך לזכור שהרזיה אינה מעשה קסמים ולא קורית בן לילה.
בינינו, גם ההשמנה לא קרתה בין לילה 🙂

כמו כן אין שום שיטת הרזיה הטוענת שתוכלו לאכול כמה שתרצו ועדיין לרדת במשקל. (ואם יש – זו אינה תוכנית דיאטה מוצלחת שתעמוד במבחן התוצאה).
ישנם,כמובן, עזרים ותוספי מזון שיעזרו לכם בדיאטה המהירה שקבעתם לעצמכם. תוספים שירסנו את התיאבון, שירגיעו את הכמיהה למתוקים  שייצרו תחושת שובע ויקלו על העמידה בתכנית הדיאטה המהירה.
תוספי התזונה להרזיה יהיהו מבוססים על צמחי מרפא, צמחי תבלין פירות וירקות בעוד כדורי הרזיה

במרשם רפואי יהיו מבוססים כל תערובות כימיות.

גם אם אינכם מתכוונין להיעזר בתכשירי הרזיה רפואיים, תמיד רצוי להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם שמכיר אתכם היטב ואת ההיסטוריה הרפואית שלכם לפני שאתם מתחילים בדיאטה כלשהי ובמיוחד בתוכנית להרזיה מהירה.

איך לבחור תפריט דיאטה מהירה

רוב תוכניות הדיאטה המהירה מבוססות על החלפות. החלפה של מזון שאתם רגילים לאכול במזון בריא יותר ודל קלוריות יותר כגון: פירות, ירקות ומזון עשיר בסיבים תזונתיים.
כל המאכלים עתירי הקלוריות שנהגתם לאכול עד כה יוחלפו במזון בריא יותר ומזין יותר.
לעיתים קרובות תתבקשו להוסיף תוסף מזון יומי, כדור מולטי ויטמין יומי או כל תוסף שיבטיח שגופכם מקבל את כל מרכיבי התזונה החיוניים לבריאותכם.

עקרון חשוב בכל נושא הדיאטה המהירה הוא שתפריט דיאטה מהירה, אינו מיועד לפרק זמן ארוכים.

דיאטת רעב, דיאטת צום, דיאטת מיצים הינן דיאטות בה גופכם אינו מקבל את כל אבות המזון.
כל דיאטה בה אתם ניזונים מסוג אוכל אחד בלבד וכדומה, אינה תוכנית הרזיה אמיתית ובריאה. ברוב המקרים תפריט דיאטה כזה מתוכנן לשבוע ומיועד להתחיל את תהליך ההרזייה שלכם “ברגל ימין” להוריד מספר קילוגרמים ראשונים ולשפר את הרגשתכם. לאחר שבוע של דיאטה מהירה ודרסטית עברו לתפריט מאוזן יותר שיכיל את כל מה שהגוף זקוק לו ולא יפגע בבריאותכם.

לבסוף, תוספת של פעילות גופנית מותאמת תבטיח שריפת קלוריות מוגברת, חיזוק וחיטוב הגוף וירידה מהירה במשקל.
חיבור בין תפריט הדיאטה הנכון, תוסף תזונה מומלץ ופעילות גופנית יבטיח שתוך זמן קצר תוכלו להתהדר בגוף עליו חלמתם, במשקל היעד הרצוי ובמראה בריא יותר.

באתר שלנו מתצאו מגוון גדול של תפריטי דיאטה מהירה. פשוט הקליקו על הקטגוריה “תפריטי דיאטה” ותגלו עשרות תפריטי דיאטה מהירה לבחירתכם: תפריט דיאטה מהירה לנוער, תפריט דיאטה אחרי לידה, תפריט דיאטה מהירה לפני החגים… ועוד.

חיפושים רלוונטיים לכתבה:

  • לין מקס
  • תוכנית הרזיה מהירה
  • הרזיה מהירה ובטוחה

תגובה אחת

  1. אילנית

    חוווובה ללהרזות תכינו לי תפריט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

%d בלוגרים אהבו את זה: