דיאטת לורן – השאלות שחייבים לענות עליהן

דיאטת לורן שאלות ותשובות

לאורך זמן אפשר בהחלט לגלות אם תוכנית דיאטה היא מוצלחת או לא.

אם תוכנית דיאטה 'מחזיקה מעמד' למשך שנים, אם הרשת מוצפת בתמונות לפני ואחרי של לקוחות מרוצים, אם ממש ממש קשה למצוא ביקורות קטלניות גם אם מחפשים ממש טוב, ניתן בקלות להסיק שתוכנית הדיאטה מצליחה ליצור את התוצאות המבוטחות עבור לקוחותיה.

הגיוני. לא?

יחד עם זאת, כשעברתי (שוב) ובדקתי מה קורה עם דיאטת לורן שמכה גלים כבר כמה וכמה שנים, שמבטיחה להוריד 2 מידות בגדים ב- 6 שבועות, שמדברת על ירידה של 300-500 גרם ביום, היה מעניין לראות שיחד עם העובדה שתוכנית הדיאטה הזו הפכה להיות פופולארית מאוד, שיש המון חוות דעת והמלצות עליה, שקשה עד בלתי אפשרי למצוא ביקורות קטלניות עליה, יש כמה וכמה שאלות שעדיין לא נענו בבירור.

מסתבר שיש גולשים וגולשות שמקלידים שאלות לגבי דיאטת לורן ואין עליהן תשובות חד משמעיות זמינות ברשת.

החלטתי 'להרים את הכפפה', ליצור (שוב) קשר עם לורן, ולברר עבורכם את השאלות האלה.

השיחה עם לורן גונר היה נעימה כתמיד.

היחס האישי, ההבנה והאמפתיה הטבעית של לורן, גולשת כנראה אל תוך צוות תוכנית ההרזיה הנושאת את שמה, ומעניק ללקוחות דיאטת לורן את התמיכה הנחוצה כל כך כשמדובר בביצוע תוכנית דיאטה.

דיאטת לורן היא תוכנית הרזיה בליווי אישי.
לכל לקוח/ה מוצמדת דיאטנית אישית שלוקחת אותם ביד ומובילה אותם/ן כל הדרך עד התוצאות הרצויות.
את התוצאות ניתן לראות בחוות דעת כאן –   דיאטת לורן ביקורות

הנה תמצית הריאיון, שאלות שחיפשו תשובות ומצאו אותן כאן.

יש מקרים בהם דיאטת לורן מסוכנת לבריאות?
באילו מקרים לא מומלץ לאנשים להיכנס לתוכנית ההרזיה?

מסוכן? ממש לא… התוכנית מבוססת התאמה אישית של תוכנית תזונה בכל שלב מהתהליך- שלב הרזיה, שלב שמירה ושלב בדיקת פחמימות, מעקב מקצועי של דיאטנית קלינית או נטורופטית מוסמכת, מהטובות בתחום.
כמו שאת יודעת אני מאוד בררנית כשזה מגיע לצוות שלי.
מעבר להשכלה הפורמלית שיש לכל אחת מהיועצות שלי בצוות "דיאטת לורן", כל יועצת אחרי שעוברת סידרת ראיונות ומבחנים, עוברת גם קורס מעמיק אצלנו בחברה, בפיקוח של מנהלת בקרת איכות, על השיטה שלי, הכולל את כל המחקרים העדכניים בתחום מרחבי העולם (לצערי הרב במכללות בארץ לעיתים מלמדים על סמך מחקרים מלפני 50 שנים…), תרגולים רבים וחומר מעשי.

מעבר לזה, כל לקוחה, לפני הרשמתה לתוכנית עוברת ראיון מעמיק עם יועצת, שמטרתו לאתר מצבים בריאותיים קיצוניים. הלקוחה ממלאה שאלון בריאותי מפורט, ובמקרים מסוימים מתבקשת גם להעביר אלינו בדיקות דם או בדיקות של מצב הורמונלי.

מבחינת הפורמולות הצמחיות שאנחנו משתמשים בהם בשלב ההרזיה בלבד, אלו פורמולות מאוד איכותיות, המיוצרות במפעל הכי גדול העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים הכי מחמירים בעולם (HASSAP, GMP ו-ISO) והמינון של צמחי מרפא בהם הוא מאוד נמוך, כל שלא קיימת שום סכנה בלקיחת הפורמולות.

דיאטת לורן
דיאטת לורן לפני ואחרי

לסיכום, האנשים שיחידים שאני לא ממליצה להם לעבור את התהליך הם:

 1. אנשים שיש להם פחות מ-3 ק"ג שמן עודף
 2. נשים בהריון – להן אני לא ממליצה לעבור שום דיאטה, מכיוון שהעובר זקוק למגוון רחב מאוד של ערכים תזונתיים, ועם זאת שמאוד מומלץ להפחית בזמן ההיריון בקמח לבן וסוכרים, לא הייתי ממליצה לעשות דיאטה בשלב הזה בחיים בו האישה בהריון.
 3. נשים מניקות – גם כאן, לא הייתי ממליצה לעבור שום תהליך הרזיה בשלב הזה, מכיוון ששנוי תזונתי יכול לגרום לשנוי בהרכב של חלב האם ולהשפיע על התינוק. בחלק מהמקרים, לאחר בדיקה מעמיקה, אנחנו עובדים עם נשים בהנקה חלקית, אך כפי שאמרתי, זה מצריך בדיקה ומומלץ לרוב רק במקרים של השמנה קיצונית או מצב נפשי ירוד מאוד של האימא, בשל השמנה קיצונית.
 4. אנשים, שבזמן הווה חולים במחלה סופנית כלשהי (סרטן לא עלינו). חשוב להדגיש, שאנשים שהחלימו, והבדיקות שלהם תקינות כבר מספר חודשים, יכולים לעבור את התהליך, לאחר התייעצות עם רופא כמובן.

במידה ולא מדובר באישה בהריון, אישה מניקה באופן מלא או חולים סופניים, ובתנאי שיש יותר מ- 3 ק"ג של שומן עודף- ניתן בהחלט לעבור את התהליך המדעי של "דיאטת לורן".

למידע נוסף: להוריד עד 15 קג' בחודשיים

דיאטת לורן מחיר –
כמה עולה להשתתף בתוכנית ומה מקבלים?

המחיר של דיאטת לורן משתנה מפעם לפעם, ושיחה עם יועצת מוסמכת מטעמנו היא הדרך לקבל הצעת מחיר עדכנית.

התוכנית כוללת:

 1. אבחון בריאותי מלא הכולל שאלון בריאותי ואנליזה שלו + ראיון אישי עם הדיאטנית האישית שלך. בשונה ממקומות אחרים, שלרוב מעסיקים 1-2 דיאטניות שעובדות במשמרות, ועונות לשאלות עבור כלל לקוחות החברה, אני מחזיקה צוות גדול של דיאטניות ונטורופטיות מוסמכות, אותן בחרתי בפינצטה אחת אחת שעברו מעבר להשכלה והניסיון שלהן , גם קורס מעמיק שלי, הכולל נתונים על השיטה, מחקרים עכשוויים והרבה חומר מעשי.

כל אחת מהן עובדת על בסיס יומי עם מספר מאוד מצומצם של לקוחות, דבר שמאפשר בניה של מערכת יחסים אישית, אינטימית ולעיתים גם חברית מאוד בין היועצת למטופלת, דבר שמסתכם בתוצאות טובות  יותר ב50% בהשוואה לדיאטניות שעובדות עם כמות גדולה של אנשים שהן לא מכירות באופן אישי.

 1. תוכנית תזונה מותאמת אישית למספר שבועות (עד 8 שבועות, תלוי בקצב ההרזיה של המטופלת), הכוללת הנחיות כלליות חשובות מאוד (לא קשורות לתזונה – כמו לו"ז, המלצה לטיפול בחוסרים מסוימים שאובחנו, טיפול בשעות שינה במידת הצורך ועוד).
  תוכנית תזונה אישית, הכוללת לו"ז אישי, ומגוון אופציות מותאמות אישית- למשל, אם משהי אוכלת פעמיים בשבוע בעבודה ופעמיים בשבוע בבית או מתאמנת וצריכה ארוחה אחרי האימון – הכל נלקח בחשבון, כולל העדפות קולינריות, מצב בריאותי ועוד, ורשימת קניות הכולל מוצרים מומלצים הכוללת תמונות של המוצרים.
  ראינו שאחת הבעיות העיקריות של הלקוחות שלנו זה לבחור את המוצר הנכון, מכיוון שיש המון הטעיה מצד יצרני המזון. למשל שוקולד מריר, הנחשב לבריא יותר,  יכול להיות שוקולד המכיל 53 כפיות סוכר לחפיסה (כמו שוקולד פרה למשל) למרות שהוא מריר.

  דיאטת לורן
  מתוך המתכונים של דיאטת לורן

  לכן אנחנו לוקחים מאוד ברצינות את ההכוונה שלנו בקשר לסל הקניות, דבר שמסתכם לרוב בשנוי תזונתי של כל הבית "ותופעת לוואי של הרזיה" של כל המשפחה כולה:)

 2. מעקב יומי של היועצת האישית שלך – היא תקבל ממך נתוני שקילה על בסיס יומי, על מנת לוודא שירדת לפחות 200 גר' (לרוב יותר) באותו היום, לברר שאת מרגישה טוב, לעשות שינויים והתאמות במידה שקרה שלא ירדת באותו היום. היא גם זמינה עבורך לשאלות כל יום במשך יום העבודה.עוד על דיאטה מהירה בליוי אישי
 3. פתרונות אישיים לחגים, אירועים, נסיעות לחו"ל וכל מצב מאתגר אחר בזמן התהליך.
  בזכות הלווי האישי והתאמה אישית ב100%, אנחנו מצליחים לעבוד עם לקוחות שכבר ויתרו על החלום לרדת במשקל. אנו מצליחים להוביל הרזיה גם אצל אחיות שעובדות במשמרות ארוכות ולא צפויות, טייסים, דיילות, מורות, קופאיות שלעיתים לא יכולות לקחת הפסקה במשך שעות ארוכות, סוכני מכירות שכל היום בדרכים , מורות שלרוב מגיעות לארוחת הצהריים רק ב16:00 ועוד.
 4. ארבע פורמולות צמחיות מיוחדות (פיתוח מקורי שלי), שמטרתן לעודד פירוק שומן ולמנוע פירוק של מסת שריר (מצב שלרוב קורה בדיאטות רגילות, שנעשית ללא עזרה מקצועית),

תערובת לניקוי רעלים, תערובת לאיזון של רמת הסוכר בדם (מעזרה בהורדת החשק למתוק ופחמימות), תערובת ויטמינים ומינרלים מיוחדת עבור שלב ההרזיה, על מנת לוודא שכל נזק שכבר נעשה לגוף ע"י דיאטות קודמות ולרוב לא מאוזנות ולא נכונות מטופל, ושהגוף ממשיך לקבל את כל הערכים התזונתיים, להם הוא זקוק.

 1. אחרי 8 שבועות של הרזיה, המטופלת מקבלת תוכנית נוספת מותאמת אישית, תוכנית איזון, שנעשית ללא הפורמולות הצמחיות.
  אני יודעת שיש הרבה גישות בעולם ההרזיה, שדוגלות בכך שהמטופל יהפוך ל"לקוח קבוע", וימשיך לשתות שייקים, לקנות חטיפים ועוד מהחברה בה רכש את תוכנית ההרזיה.
  אני מתנגדת בתוקף לגישה הזאת, ומאמינה מעומק ליבי שעזרה מן הטבע בהחלט נחוצה לגוף בשלב הקריטי, בו הוא נדרש לפרק את השומן, אבל אנחנו חייבים להחזיר אותו למצב בו הוא שומר על המשקל בנוחות, ללא בעיה, ללא שום "כלי עזר", גלולה, כמוסה או כל דבר אחר.
דיאטת לורן
מתוך המתכונים של דיאטת לורן

לכן שלב האיזון הוא שלב חיוני בתהליך, הנמשך בממוצע 3 שבועות ומטרתו להוציא את הגוף מהמצב המיוחד בו הוא היה בשלב ההרזיה, כשהוא רגיל היה לפרק כמויות גדולות של שומן כל יום, ולהגדיל את הכמויות של האוכל בהדרגה, תוך כדי זה שהירידה במשקל והצמצום בהיקפים ממשיכים, והמטופלת (או המטופל) חוזרים לשגרת אכילה לא דיאטטית.

 1. ולסיום שמרתי את הדובדבן שבקצפת, התגלית של חיי, שלב שבלעדיו שמירה על משקל לאורך שנים קדימה לא אפשרית בכלל – שלב "בדיקת הפחמימות".
  בשיטות הרזיה רבות, בסיום הדיאטה, על מנת לשמור על התוצאות, המטופל נדרש להמשיך לספור נקודות, להגיע לקבוצות תמיכה, להיצמד לתפריט או להמשיך לא לאכול פחמימות.

מניסיון עם אלפי מטופלים – זה יכול לעבוד משך מספר חודשים או אפילו שנה שנתיים, אך תמיד יגיע הרגע, בו "נמאס" מהמסגרת ומתחילים לחרוג, ואז כל המשקל עולה ובריבוע ובצדק, זה לא באמת אנושי לבקש מהמטופלת להימנע מפחמימות כל החיים או להמשיך לספור נקודות לנצח.

לכן גיליתי, שיש רק דרך אחת לוודא שהתוצאות נשמרות לאורך זמן. העיקרון הוא לאתר את רשימת פחמימות האישית של אותו המטופל, שלא גורמת לו לעלות במשקל, ולאפשר לו לאכול את הפחמימות האלה כל יום, בכמויות די גדולות במשך כל החיים!

מצד שני צריך לאתר את ה5-10 סוגי פחמימות, אותן הגוף לא יודע לעכל, ולבקש מהמטופל "להתפנק" על הפחמימות האלה רק בסופי שבוע או ממש פעם ב…, ומיד לתת לו כלים לאזן את המשקל אחרי.

המטרה היא לאתר את הפחמימות, אותן הגוף של המטופל יודע לפרק ללא בעיה וללא עליה במשקל מצד אחד, מצד שני לאתר את הפחמימות שהגוף שלך לא מעכל, שגורמות לחוסר איזון בגוף ולעליה במשקל. זהו שלב קסום, מלא בהפתעות.
אני מקבלת על בסיס יומי אינסוף מיילים ממטופלות מופתעות, שגילו שדווקא קינואה (מאכל שנחשב לממש בריא) מעלה אותן במשקל, ומצד שני 2 משולשים של פיצה – לא. נפלאות גוף האדם והשוני הגנטי בינינו:)

 1. לסיום כל מטופלת מקבלת ראיון מסכם עם היועצת שלך + תוכנית שמירה לכל החיים, הכוללת את רשימת הפחמימות המתאימות לגוף שלה, הנחיות בקשר להתנהלות במקרים חריגים כמו חגים, אירועים, סופ"שים ועוד וכמובן… כל המטופלים שלי, בלי יוצא מן הכלל  ממשיכים לקבל ממני מאמרים מקצועיים, וטיפים ומתכונים מקוריים במשך כל החיים:)

האם יש תפריט מומלץ לדיאטת לורן?

התוכניות התזונתיות שצוות הדיאטניות שלי בונה לפי ההנחיות שלי, ותחת פיקוח מאוד מדויק של מחלקת בקרת איכות, הינן מגוונות מאוד.

התפריט נבנה עבור כל גוף באופן אישי, בלי קשר לגנטיקה, גיל, משקל ומצב בריאותי.
יש כמות חלבון המחושבת באופן אישי עבור כל מטופל ומטופלת, ישנם ערכים תזונתיים ונורמות של ויטמינים ומינרלים שמחושבים לפי משקל גיל ועוד, וכמובן שאף אחד לא יוכל לרזות אם יאכל 2 שקיות ענקיות של צ'יפס בלילה.

דיאטת לורן
מתוך המתכונים של דיאטת לורן

אבל מעבר לזה – כל תוכנית היא שונה מהקודמת, ובעיני – כל תוכנית היא יצירת אומנות:)
אנו בונים תוכנית עבור איש עסקים עמוס, שאוכל רק במסעדות, תוכנית עבור ספורטאית טבעונית, עבור אימא טרייה לתאומים שבקושי ישנה ועוד!
זה מרגש אותי (כבר 11 שנים ברציפות 🙂  עד דמעות לראות איך חיים שלמים של אנשים כל כך שונים, משתלבים בתוכנית תזונה מדויקת, פשוטה ותפורה בול לכל אלמנט ואלמנט בחיים.
איך פתאום אימא ל-4 ילדים שמעולם לא הצליחה להחזיק באף דיאטה יותר משבועיים, פתאום מגלה שהיא כן יכולה, ושאין שום דבר לא בסדר עם הגוף שלה, ושזה רק עניין של "איך" מרזים ולא שאלה של "כוח רצון" או "גנטיקה".
משפט שאני חוזרת עליו המון עם מטופלים חדשים – "הגוף שלך הוא זה שבנה את השומן, הוא ידע גם לפרק אותו. בוודאות. התפקיד שלנו זה רק ליצור עבורו סביבה מספיק בטוחה, שירגיש בנוח לעשות זאת".

דיאטת לורן תופעות לוואי – לתוכנית ההרזיה יש מספר תוספי תזונה שמשולבים בה.
האם יש תופעות לוואי לשימוש בתוספים  אלה?

אני מסכימה לגמרי עם זה שיש המון תוספים צמחיים (ולא צמחיים) וכאלה שאומרים שהם צמחיים, ובעצם זה כימיקלים, שיכולים לעשות נזק.

לצערי התחום הזה של ההרזיה הוא מאוד פרוץ, כי לא מעט אנשים עם לב שחור מנסים "לעשות קופה" מהירה על חשבון הכאב של אנשים עם עודף משקל.

עם זאת, האנושות ידעה על צמחי מרפא ועל הסגולות של חלק מהצמחים עוד הרבה לפני שידענו משהו על אקמול.  אלפי שנים אחורה, אנשים רפאו בעזרת צמחים מחלות קשות כמו סרטן, אבעבועות שחורות ועוד.
לכן, אל אני מציעה שלא ניתן לקומץ של שרלטנים לגרום לנו לפקפק בעוצמה של הטבע והצמחים.
בפורמולות שלי השקעתי את חיי.
מדי פעם (באישור רופא כמובן) יש לי גם נשים מניקות חלקית וגם ילדים קטנית יחסית (מגיל 8) שעוברים את התהליך שלי, עם הפורמולות הצמחיות.

העניין הוא שב 50-60 השנים האחרונות התזונה והסביבה שלנו השתנו מאוד, ויש לכך השלכות גם על הגוף שלנו וגם המזון שלנו וב99% מהמקרים, הגוף זקוק לעזרה.
רקמות השומן מלאות ברעלים, וזה עלול להיות קשה יותר לגוף לפרק רקמת שומן "מלוכלכת" כזאת.
הירקות והפירות איבדו המון מהערכים התזונתיים שלהם, וזה על גבול הבלתי אפשרי לספק לגוף שלך את כל הערכים התזונתיים "רק מהמזון".

רק לדוגמא, כרוב לבן איבד יותר מ40% מהסידן שהיה בו לפני 60 שנים, פלפל איבד 60% מוויטמין סי ועוד..

אז…

זאת הסיבה שתהליך ההרזיה הוא בריא הרבה יותר עם העזרה מהצמחים (בנאי שהפורמולות מיוצרות במקום אמין ע"י גוף מקצועי שמבין מה הוא עושה).

אנחנו ב"דיאטת לורן" מייצרים את הפורמולות במפעל הגדול ביותר בארץ, "מעבדות צמחי מרפא" בעל רישיונות של משרד הבריאות, וכל התנאים בינלאומיים המחמירים ביותר- ISO, HASAAP, GMP…

לא ידוע לנו על תופעות לוואי, למעט מצבים נדירים מאוד, בהם המטופל או המטופלת רגישים מאוד לאחד הצמחים.
זה קורה בערך אחת ל1000 מטופלים, ומתבטא בפריחה קלה או אדמומיות בעור למשך מספר שעות, וכמובן ברגע שהמצב מדווח לדיאטנית, אנחנו מנחים את המטופל או המטופלת בהתאם ומטפלים במצב במידי.

דיאטת לורן

דבר נוסף שקורה אצל 5% מהמטופלים שלוקחים כמות גדולה מאוד (לרוב מעל 5 סוגים) של תרופות מרשם או מטופלים שחשופים לרעלים בכמויות מוגברות (למשל אדם שעובד מבפעל של כימיקלים או עוזרת שכל היום נושמת אקונומיקה), זה הופעה של כאבי ראש קלים עד חזקים במשך 24-72 שעות הראשונות של התהליך.
זוהי תגובה לא נעימה, אך טבעית וחכמה מאוד של גוף, שמתנקה מכמות גדולה מאוד של רעלים הנמצאים ברקמות שומן, וביחד עם היועצת האישית, בעזרת שתייה מרובה של תה ירוק ומיץ לימון (המכילים אנטיאוקסידטים העוזרים להוציא את הרעלים מהגוף) ולקיחה של ויטמינים מסוימים, התופעה הזאת חולפת מהר מאוד ומשאירה את המטופל במצב רענן, בריא וחיוני הרבה יותר.

דיאטת לורן מתכונים – האם יש צורך לבשל במיוחד?
ואם כן, האם יש מתכונים לדיאטת לורן?

אני בעצמי, למרות שאני מאוד אוהבת לבשל, חיה אורח חיים אינטנסיבי מאוד, שלא תמיד מאפשר לי לאכול בבית או להתארגן עם אוכל מבושל. מטופלים רבים שלנו אוכלים בחוץ או מקבלים פתרונות טעימים ופשוטים מאוד שלא מצריכים בישול – כמו כריך, חביתה, קוטג"', טונה, חטיפים ועוד.

מעבר לזה, החדשות הטובות הן, שלאחרונה רוב המסעדות ובתי קפה בארץ הכניסו לתפריטים שלהם מאכלים בריאים וטעימים מאוד, המאפשרים לצוות הדיאטניות שלי להתאים מגוון ארוחות טעימות לכל טעם וריח, וכמעט בכל מסעדה או אירוע.

ולמי שמעוניין – יש לנו מאות מתכונים, שכל הזמן מתחדשים גם באתר שלנו וגם בחוברת מיוחדת הנשלחת לכל הלקוחות שלנו יחד עם תוכנית התזונה האישית שלהם.

מה עם אישור של משרד הבריאות לדיאטת לורן?

שאלה מצוינת. כל יועצת בצוות שלי היא בעלת תעודה מקצועית של דיאטנית קלינית או נטורופטית מוסמכת, שעברה סטאז' ומוסמכת מבחינת משרד הבריאות לטפל באנשים עם בעיות של עודף משקל ומקרים בריאותיים רבים נוספים (למרות שבדיאטת לורן אנחנו מתמקדים בעיקר בהרזיה מקצועית ונכונה), וכמובן שכל אחת מהיועצות גם מבוטחת בפוליסת ביטוח מלאה.

בנוגע לפורמולות הצמחיות, הן כמובן מיוצרות במפעל בעל רישיון יצרן של משרד הבריאות (כאן נעשה קישור לרישיון שאנחנו מעדכנים של שנה לחדש), והעומד בתקנים בינלאומיים הכי מחמירים בעולם – GMP, HASSAP ו-ISO

האם דיאטת לורן היא דיאטה מהירה מהסוג שהמשקל שירד כל כך מהר יעלה בחזרה במהירות?

דיאטת לורן
דיאטת לורן – לפני ואחרי

חייבים לעשות סדר בכל המיתוסים האלה על הרזיה.
ראשית- נכון מאוד, כשעושים דיאטה ביתית ולא מבוקרת, ללא התאמה אישית, ללא עזרה של צמחי מרפא- אכן על כל ק"ג של משקל, הגוף שלנו יפרק לפחות 300 גר שרירים, ועל זה הגוף לא סולח לעולם. כל אחד שעשה לפחות דיאטה אחת  לא מבוקרת בחייו, יודע שכל דיאטה שעשה אחר כך היא יותר ויותר קשה.

אגב, זה לא משנה אם המשקל התפרק מהר או לאט – כשמכניסים את הגוף לסטרס, ו"מאלצים" אותו לרעוב, או לא לקבל מספיק חלבון, או לאכול "רק תפוזים" או מתאמנים 7 פעמים בשבוע, בלי להבין את התהליכים הביוכימיים שקורים בגוף – משלמים על זה מחיר יקר וכואב מאוד, וברגע שמשחררים טיפה – המשקל עולה בחזרה עם ריבית מעצבנת.
עם זאת, כשלומדים לשתף פעולה עם הגוף, ולעבוד איתו ולא נגדו, ירידה בקצב של 300 גר' של שומן טהור (בלי לפרק אפילו גרם של שריר) – זה קצב אופטימלי מבחינת הגוף.

דיאטת לורן
דיאטת לורן לפני ואחרי

בשילוב עם שלב איזון מדויק, בו "יוצאים מהדיאטה בהדרגה" ושלב של "בדיקת פחמימות" שבצורה חכמה והדרגתית "מרגילים" את הגוף בחזרה לכמויות די גדולות של פחמימות שהוא יודע לעכל ביום, לרוב המשקל נשאר יציב, או אפילו ממשיך לרדת במשך שנים רבות אחרי התהליך.

אני בקשר באופן אישי עם מאות מטופלים, שסיימו את התוכנית לפני 10, 9 או 8 שנים, ומעל 80% מהם שומרים על משקל, אליו הגיעו בתהליך שלי פלוס מינוס ק"ג אחד.

כמובן שבחלק מהמקרים, כשהמטופל "משחרר את הרסן לחלוטין" או חווה שנוי הורמונלי דרסטי או שנוי באורח חיים (רילוקיישן, לידה קשה, גיל המעבר), חלק מהמשקל העודף יכול לעלות בחזרה, ובמקרים כאלה, במידה והעלייה היא מעל 2 ק"ג, ואנחנו לא מצליחים לאזן אותו רק ע"י עצות מקצועיות שלי, אנחנו מחליטים לחזור על התהליך, וכמובן מעניקים ללקוחות חוזרים שלנו הנחה משמעותית.

להמחשה אני תמיד שואלת את המטופלים- "האם יצא לך אי פעם לעלות 2 ק"ג בסופ"ש?"
לרוב התשובה היא כן.. במלון הכל כלול, אחרי מחזור קשה ועוד.
"זאת אומרת שהגוף שלך מסוגל לבנות מעל 300 גר שומן ביממה, נכון?"
"נכון.."
"אז תגידי לי את, האם גוף שמסוגל לבנות מעל 300 גר' שומן ביום, מסוגל לדעתך לפרק 300 גר' ביום של אותה רקמת שומן?"

הגוף שלנו הוא מכונה חכמה ורגישה מאוד. וכשעובדים איתו נכון- הוא נענה לכל בקשתנו:)

עד כמה קשה לעשות את דיאטת לורן?
מה אומרות הביקורות?

התוכנית של דיאטת לורן אינה קשה. עם זאת, אין הוקוס פוקוס. זאת עבודה. צריך לשתף פעלה עם הדיאטנית האישית על בסיס יומי במשך מספר שבועות. להישמע להוראות (גם אם הן הכי מותאמות אישית שיש),  להקפיד לקחת את הפורמולות הצמחיות פעמיים ביום בשבועות הראשונים של שלב ההרזיה.

אבל אם תשאלי את המטופלים שלי, לקום בבוקר ולעלות על המשקל בהתרגשות ולראות ירידה של 200, 300 או אפילו 500 גר שומן טהור, לשלוח הודעה משמחת ליועצת, לחזור להרגיש חיוניות, קלילות, ולהוריד את הג'ינס מידה 36 מהמדף העליון שלבשת לפני הלידה בראשונה, כשאת אימא ל- 3, וכשיש לך את הוודאות המלאה שתחזרי לאכול את רוב המאכלים שאת אוהבת ועדיין לשמור על המשקל האידאלי שלך- שווה הכל!

כמה אפשר לרדת עם דיאטת לורן? הקליקו לתשובות

יש עוד שאלות? איך מקבלים תשובות?

כל אחד ואחת מכם מוזמן להקליק כאן, להשאיר פרטי יצירת קשר, לקבל שיחה אישית מיועצת תזונה מוסמכת של התוכנית ולשאול שאלות.
לשאול כל מה שמטריד אתכם.
לברר כל פרט.
לבצע החלטה רק על בסיס המידע שתקבלו.

למעוניינים לקבל מידע נוסף על דיאטת לורן – הנה הקישור להשארת פרטים
דיאטת לורן
תוכלו להקליק על התמונה להשארת פרטים ושיחה עם יועצת מקצועית
דיאטת לורן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים