דיאטה ליום אחד

דיאטה ליום אחד

לאמא שלי (ז"ל) היתה חברה שבכל שבוע ביום חמישי הייתה מקפידה על יום מיצים. בכל יום חמישי היא היתה נמנעת מאכילה לגמרי ובמקום אוכל מוצק היתה שותה מיצי ירקות ופירות טריים, מרק זך וחליטות צמחים.

היא היתה עושה את זה כדי לתת למערכת העיכול שלה יום מנוחה שבועי.
למעשה זה רעיון הגיוני ובכלל לא רע במיוחד למי שמתקשה לאכול באופן קבוע לפי תפריט בריא ומאוזן , להגיע למשקל מאוזן ולשמור על התוצאה לאורך זמן.

דיאטה ליום אחד היא עוד דרך לקזז אכילה בלתי מרוסנת של סוף שבוע, עוד דרך לאזן את משקל הגוף אחרי אירוע חגיגי, ארוחה משפחתית או כל סיבה שגורמת לנו לאכול בלי חשבון למרות שניסינו לשמור.

כשיש לנו בתוכנית יום דיאטה שבועי, גם את נמעד ולא נצליח לאכול בריא ומאוזן מדי פעם, הנזק יהיה מזערי ומשקל הגוף יוכל להישמר בגדר התקין והנכון לנו בקלות יחסית, לאורך זמן.

דיאטה ליום אחד מתאימה לכל מי שיש לו בעיות עם התמדה.
קל יותר לעשות יום קיזוז שבועי מאשר לאכול נכון משך כל השבוע.

לא. דיאטה ליום אחד לא תפתור את בעית עודף המשקל.
אבל היא יכולה לעזור לשמור, לעזור לרזות טיפה יותר מאשר בדרך כלל.

אתם מוזמנים לנסות דיאטה ליום אחד – כבר השבוע. בחרו לכם יום וצאו לדרך.

העקרונות המנחים של הדיאטה ליום אחד.

ביום לפני וביום אחרי היום שבחרתם השתדלו שלא להפריז באכילה. אל תיצרו עומס על מערכת העיכול. אפשרו לה להפיק את המיטב מהדיאטה הזו.

דיאטה ליום אחד אינה יום צום, וגם לא יום מיצים או נוזלים. זהו יום בו אוכלים אוכל מוגדר בכמות מוגדרת, בדרך כלל מסוג אחד של מאכלים ובסך כולל של כ- 1000 קלוריות.
הקליקו כאן לתפריטי דיאטה של 1000 קלוריות ליום

גם ביום הזה נחלק את האוכל ל6 ארוחות במשך היום. בכל ארוחה נקפיד על לעיסה איטית ויסודית.

חשוב במיוחד להקפיד על שתיה מרובה ביום הדיאטה. שתיה של 2.5 ליטר מים, לא משקאות מוגזים, לא שתיה ממותקת ולא מיצי ירקות או פירות. מים וחליטות צמחים הם הבחירה המועדפת.

יום הדיאטה הוא יום חופש מפעילות גופנית. נסו להירגע ומומלץ לארגן מראש פעילות נעימה לשעות אחר הצהריים או הערב, פעילות שאינה קשורה באוכל.

ובשורה התחתונה – דיאטה ליום אחד לא מפצה על אכילה בלי חשבון משך שאר השבוע. לכן לא כדאי לזלול בלי חשבון בימים האחרים מתוך מחשבה שיום הדיאטה יקזז את הכל. זה לא נכון.
חשוב לאכול בריא ומסודר בשאר ימות השבוע, כך תוכלו לראות ירידה הדרגתית במשקל, איטית אך נוחה, ככל שתתמידו ביום שבועי של דיאטה.

דיאטה ליום אחד

מה אוכלים בדיאטה ליום אחד?

במיוחד עכשיו (קיץ) הכינו לעצמכם כמות של קילו וחצי של פירות קיץ וחצי ליטר מיצי פירות. חלקו את הכל ל6 מנות ואיכלו רק את זה משך כל היום.

אוהבים דגים? מה דעתכם על חצי קילו דגי ים שתחלקו לארוחות ותוסיפו להם ערימה יפה של סלט ירוק מתובל במעט מיץ לימון? יום דגים כזה מתאים לדיאטה של יום אחד.

אוהבים תפוחי אדמה? בבקשה – קילו וחצי תפוחי אדמה מבושלים או אפויים, בלי שמן ועם תבלינים לטעמכם ולבן דל שומן ככל שתרצו.

תפריט חלבי לדיאטה של יום אחד יכול להיות מורכב מחצי קילו גבינה לבנה דלת שומן וחצי כוס לבן דל שומן אותם תאכלו משך כל היום.

היתרונות בדיאטה ליום אחד

לא צריך לתכנן ארוחות. ברור לגמרי מה אוכלים וכמה אוכלים למשך כל היום

יום אחד בשבוע – זה כל מה שצריך. יום אחד של חופש מאוכל. עיקרון פשוט שעובד ואנשים רבים נהנים לדעת שיום פשוט אחד בשבוע הוא כל מה שנדרש כדי לטפל לאט לאט בבעיית המשקל המיותר או לשמור על משקל תקין של הגוף.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים