שלבים בדיאטת בוורלי הילס

תפריט דיאטה

בסיס תוכנית הדיאטה בדיאטת בוורלי הילס הוא הפרדה מוחלטת בין סוגי מזון. הטענה מאחורי תפריט הדיאטה הזו היא שהגוף אינו מסוגל לעכל באופן אפקטיבי סוגי מזון מעורבים ולכן מחלקים את המזון לשלושה סוגים עיקריים: חלבונים, פחמימות ופירות.

התוכנית כולה מתוכננת ל- 35 יום והיא כוללת שלבים.

שלבים בדיאטת בוורלי הילס

בשלב הראשון אוכלים רק פירות כמו אננס, תירס, שזיפים, תות שדה, תפוחי אדמה אפוי וסלט חסה.

רק בשלבים מתקדמים יותר נוספת כמות קטנה של חלבונים או של פחמימות (לא ביחד) לתפריט היומי.

שלבים בדיאטת בוורלי הילסתוכנית השלבים הזו קשה לביצוע כיון שתחושת הרעב מתעוררת לעיתים קרובות ומסכנת את המשך השמירה על אכילה לפי התוכנית למרות הירידה במשקל המתרחשת כבר בימים הראשנים לדיאטה.

מרבית האנשים נשברים כבר בשלבים הראשונים של שלבים בדיאטת בוורלי הילס בגלל תחושת הרעב. אלה שממשיכים ומתמידים בה למשך כל 35 הימים חווים ירידה במשקל של מספר קילוגרמים.

חייבים לציין שתפריט דיאטה זו אינו מאוזן ואינו מתוכנן להימשך פרק זמן ממושך. המחסור במרכיבי תזונה הכרחיים על פי תפריט זה חמור ועלול להוביל לתופעות מיידיות של שלשולים ובהמשך למחסור בויטמינים,מינרלים וחומצות שומן חיוניות. התפריט סובל ממחסור עצום במרכיבי תזונה ואינו מומלץ.

לאחרונה יצאה לשוק תוכנית דיאטת בוורלי הילס החדשה. תוכנית זו מורכבת מ- 21 תפריטים יומיים המבוססים על אותם עקרונות של הפרדה מוחלטת בין פחמימות לחלבונים ואכילה מופרזת של פירות.

מעבר לתפריט המוגבל מאוד חסר בתוכנית ההרזיה הזו אלמנט חשוב של תכנון ארוחות והתייחסות לכמות הקלוריות הנאכלות מדי יום. לכן מצד אחד חשים אלה האוכלים על פי דיאטת בוורלי הילס חופש וחוסר הגבלה בבחירת המזון ומצד שני הגבלה חמורה בסוגי המזון הנאכל.

על פי תוכנית דיאטה זו לא לומדים הרגלי אכילה חדשים ולא נרכשים הרגלי חיים בריאים, מה שמוביל במרבית המקרים להחזרת כל המשקל שירד –  והשמנה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים