דיאטה מהירה עם כדורי הרזיה – קסניקל ללא מרשם רופא

כדורי הרזיה

יש מספר מצומצם של כדורי הרזיה אשר רופאים בארץ רושמים למטופליהם לצורך עזרה בהרזיה ויצירת אפקט של ירידה מהירה במשקל.

בראש הרשימה הקטנה הזו עומד הקסניקל (xenical).

גלולות קסניקל , הנקראות גם אורליסטאט (oralistat),  מיועדות לצמצום ספיגת השומן בגוף. במקום שהגוף יספוג את כל השומן הנאכל (בתפריט יומי מערבי יש עד 50% שומן. כלומר 50% מהקלוריות הנאכלות מדי יום מכילות שומן), ייספגו רק 70% ממנו וכ- 30% יופרשו מן הגוף מבלי שיספגו בו.

הרעיון המרכזי בשימוש בכדורי קסניקל הוא להוסיף את שימוש בגלולה לתפריט דיאטה דל שומן. בצורה כזו לא רק שהתפריט יומי מכיל מעט מאוד שומן אלא שחלקו אפילו לא מתעכל ונספג בגוף. כך נוצרת ירידה במשקל.
כדורי קסניקל אינם כדורי פלא. לא מספיק רק לקחת אותם צריך במקביל גם לאכול לפי תוכנית הרזיה מסודרת ולשלב פעילות גופנית קבועה בסדר היום.

פעילות הקסניקל היא מקומית, הוא פועל בתוך המעיים ומתוך כל מזון העובר במערכת העיכול נמנעת ספיגה של 30% מתכולת השומן שבו. החומר הפעיל בכדור נכנס לפעולה כשמזון נאכל ומתחיל לעבור במערכת העיכול ואין לו השפעה מחוץ למערכת זו.

מחקרים רפואיים הראו שיתכן קשר בין נטית קסניקל להרזיה לבין התפתחות של סרטן המעי בהמשך החיים, אך אין עדיין תוצאות מחקרי חד משמעיות בנושא.

בין תופעות הלוואי הידועות ישנה הנטייה לסבול משלשולים  במידה שבמקביל לנטילת קסניקל ממשיכים לאכול מזון עתיר שומן. כיון שהכדור מונע את ספיגת השומן, הרי שהשומן מופרש במלואו מהגוף, מה שיותר צואה נוזלית ורירית.

בארץ נמכרת התרופה רק במרשם רפואי לאנשים שהמשקל העודף שלהם גבוה במיוחד (obesity).
המרשם ניתן רק לבני ובנות 18 ומעלה ונמכר במחיר מלא בבתי המרקחת. התרופה אינה כלולה בסל התרופות וקופות החולים אינן מסבסדות אותה.

לידיעת המעוניינים לרכוש קסניקל ללא מרשם רופא – בארץ אסורה קניה כזו על פ חוק ולכן החברות המיצרות את המוצר אינן שולחות אותו לישראל.. החברות הרציניות המציעות למכור קסניקל באמצעות האינטרנט מעסיקות רופאים העוברים ומאשרים את ההזמנות בהתאם למספר נתונים אותם מתבקש הקונה להקליד בטופס ההזמנה שלו.
התשלום עבור ההזמנה נעשה באמצעות כרטיסי אשראי וכמובן שהרכישה דרך האתר חייבת להיות מאובטחת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים