דיאטה קלה? – איך לבחור את תוכנית הדיאטה הנכונה

תפריט דיאטה

תחום ההרזיה מציע אינספור תוכניות דיאטה, תפריטים ומתכונים המבטיחים הרזיה מהירה וקלה, ללא רעב וללא מאמץ.
הפרסומים בעיתונות , באינטרנט ובטלוויזיה מציעים אינסוף מוצרים המסייעים לירידה במשקל…

מה שקורה הוא שהמון אנשים חוזרים ושואלים "איזו דיאטה מתאימה לי?", ומכוני הרזיה, סדנאות וקבוצות תמיכה קמות כפטריות אחר הגשם כדי להציע פתרונות לאנשים אלה.

האמת היא שדיאטה שעובדת עבור אדם אחד עלולה להוכיח עצמה ככישלון מוחלט לאחר.
אמת נוספת היא שתוכנית דיאטה שעובדת עבור אדם אחד עלולה אפילו להיות מסוכנת לאדם אחר.
יש כאלה שיכולים להתמודד עם תוכנית דיאטה המכילה כמות נמוכה במיוחד של פחמימות ואחרים הזקוקים לפחמימות על מנת לשמור על רמת סוכר קבועה בדם, אחרת ירגישו לא טוב, יחוו סחרחורות וחולשה…

מה עושים?

איך בוחרים את תוכנית הדיאטה הנכונה בשבילכם? דיאטה קלה עבורכם?

דיאטה קלהעצה ראשונה ונכונה היא לא להקשיב לעצות וסיפורי הצלחה של חברים ואנשים אינם מבינים בתחום.
כל סיפורי ההצלחה האישיים שתשמעו אינן מעידים בהכרח שאם גם אתם תלכו באותה דרך תגיעו לאותן תוצאות.
עצה זו נכונה במיוחד כשמגיעות דיאטות חדשות ומהירות ששמען מתפשט במהירות והסיפורים מגובים בפרסומות מאסיביות בעיתונות, בטלוויזיה, באינטרנט… ככל שהפרסומת מבטיחה תוצאות מהירות יותר, ירידה משמעותית במשקל בתוך פרק זמן קצר במיוחד – צריך להאמין לה פחות.
אחרי הכל ענף ההרזיה והדיאטות העולמי מגלגל טריליוני דולרים בשנה והשיווק המשומן של הדיאטות האלה מכניס לכיסי היצרנים והמשווקים הכנסות יפות תוך מכירה של תקוות לאנשים שכל רצונם הוא לרזות.
קחו בחשבון את העובדות. דיאטות כסאח הנתפסות כטרנד הלוהט לירידה במשקל עלולות להוכיח עצמן לא רק כלא יעילות אלא אפילו מסוכנות עבורכם.

כשבאים לבחור בדיאטה חייבים לברר מספר עובדות:

  • האם ההרזיה בה אתם מעוניינים היא רק לטווח קצר? האם המטרה היא להיכנס לבגד מסוים בעוד שבועיים? או שהמטרה היא פתרון ארוך טווח בעיית עודף משקל מעיקה
  • איזה מאכלים לא תוכלו לוותר עליהם ויהיו חייבים להיכלל בתפריט הדיאטה שלכם?
    הימנעות מוחלטת ממאכל אהוב במיוחד לאורך זמן רב אינה אפשרית. רמת התסכול והייאוש יהיו גבוהות כל כך שקיימת סבירות גבוהה להישבר בדיאטה כזו. המאכל האהוב עליכם חייב להיכלל בתוכנית האכילה על מנת שתוכלו להתמיד ולאכול על פי התוכנית.
  • האם הדיאטה משלבת פעילות גופנית? ללא פעילות גופנית תהיה הירידה במשקל איטית יותר. אם אינכם מוכנים להיכנס למשטר פעילות גופנית קבוע קחו בחשבון שההרזיה תהיה איטית יותר וייקח יותר זמן להגיע לתוצאות הרצויות.
  • שאלו את עצמכם אם יהיה לכם יותר נוח לעשות דיאטה יחד עם אנשים נוספים. במקרה כזה סדנת דיאטה וקבוצת תמיכה יהיו לכם עזר רב.
  • לא נוח לכם לבשל לעצמכם את המאכלים הדיאטטיים? אולי דיאטה מבוססת על מאכלים המוכנים עבורכם תהיה המתאימה לכם ביותר?
  • לא יודעים איפה להתחיל? התחילו עם ביקור אצל הרופא או דיאטנית על מנת לקבל יעוץ מקצועי ומותאם אישית… הדיאטנית תוכל לבנות יחד איתכם את תוכנית האכילה המתאימה לכם ולהציע פתרונות ורעיונות שאולי לא חשבתם עליהם
  • צריכים רעיונות לתפריטי אכילה לדיאטה? סיירו באתר… אספנו למענכם מידע על דיאטות שעובדות ודיאטות מסוכנות, על תפריטים יומיים מומלצים ומידע חיוני נוסף. — בהצלחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים