ותוכנית הדיאטה הטובה ביותר היא…..

הדיאטה הטובה ביותר

זו השנה השלישית ברציפות, שתכנית דיאטת DASH נבחרה לתוכנית הדיאטטית הטובה ביותר על ידי ה- U.S. News ו- World Report , כך מפרסמים בCNN.

בכל שנה, ההוצאה לאור של שני עיתונים חשובים אלו מראיינת ושואלת מומחים לדרג יותר מ 25 תוכניות דיאטה כדי לסייע לצרכנים לקבל החלטות מושכלות לגבי תזונה.

"על-מנת להיכלל ברשימה הנבחרת, תוכנית הדיאטה והתזונה צריכה להיות קלה יחסית לביצוע, מזינה, בטוחה ויעילה לירידה במשקל ופעילה כנגד סוכרת ומחלות לב," כך על פי U.S. News ו- World Report.

DASH, או "גישות דיאטטיות לטיפול ביתר לחץ הדם", פותחה על ידי המכון הלאומי של ארצות הברית לבריאות  במטרה לעזור לאנשים עם לחץ דם גבוה, אבל זה גם יעיל בהורדת כולסטרול והפחתת הסיכון למחלות לב, שבץ, אבנים בכליות וסוכרת,טוען אתר האינטרנט של המכון הלאומי.

שלא כמו תוכניות דיאטה רבות, DASH לא מבטלת או מגבילה מאכלים מסוימים. ההתמקדות שלה היא בהגבלת צריכת הנתרן היומית שלך. תכנית הארוחות של דיאטת ה DASH כוללת שלושה מוצרים מדגנים מלאים בכל יום, 4-6 מנות של ירקות, 4-6 מנות של פhרות, 2-4 מנות של מוצרי חלב וכמה מנות קטנות של בשר רזה ואגוזים/זרעים/קטניות.הרזיה ללא דיאטה

"זה בהחלט נראה שכל המומחים הכוכבים בפנל שלנו," כתבו ב-  U.S. News ו- World Report. "סכימו שדיאטת ה- DASH  היכתה וניצחה את כל הדיאטות הידועות ביותר בשוק הדיאטות".

מיד בעקבות DASH ברשימה, ובמקום השני, נבחרה דיאטת  ה- TLC  (Therapeutic Lifestyle Changes)  שדוגלת בשינויים בסגנון החיים, דיאטה שגם היא נוצרה על ידי המכון הלאומי של ארצות הברית.
מיד אחריה נבחרו דיאטת "מיו קליניק" ( Mayo Clinic), "הדיאטה הים תיכונית" ודיאטת "שומרי משקל" –  שלושתן ביחד -במקום השלישי ברשימת המצטיינים.

U.S. News ו- World Report פרסמו גם כמה רשימות אחרות, הכוללות "הדיאטות הטובות ביותר לירידה במשקל", "הדיאטות הטובות ביותר לסוכרת", "תוכניות הדיאטה המסחריות הטובות ביותר"  ו"הדיאטות הקלות ביותר לביצוע".

"שומרי משקל" עקפו את רוב התוכניות לירידה במשקל בקטגורית התכנית הטובה ביותר והקלה ביותר לביצוע.
עוד תוכניות שקיבלו ציון גבוה ברשימה היו גם "דיאטת ג'ני קרייג" ותוכנית "לרדת בגדול" – מהטלוויזיה .

הכתבה המקורית כאן:

http://edition.cnn.com/2013/01/08/health/best-diets-ranked/index.html

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
דיאטה להרזיה
ריטה

איך להוריד את המשקל שהעליתם בחג

האוכל הטעים והמיוחד של החגים, הארוחות המשפחתיות, הנסיעות והטיולים, המסעדות שעל הדרך, האווירה המיוחדת יוצרת תחושה שאפשר 'לשחרר' ולאכול בלתי יותר מדי חשבון. התוצאה הבלתי

קרא עוד »

הכיני גופך לקיץ!

מוצרי ההרזיה המובילים בארה"ב
שינוי גודל גופנים