עשר עובדות חשובות על שאיבת שומן – האם זו דרך להרזיה מהירה?

חיטוב הגוף בבית

האם חשבתם לעבור ניתוח שאיבת שומן ובכך לפתור את עצמכם מהצורך לעשות דיאטת הרזיה?
האם חשבתם שבטיפול אחד דרסטי אצל רופא מנתח תוכלו להיפטר מהמשקל המיותר?
האם עלה בדעתכם לעבור ניתוח שאיבת שומן לקראת אירוע מתקרב ובכך להבטיח שתגיעו רזים וחטובים לאירוע?

קבלו עשר עובדות חשובות על ניתוח שאיבת שומן וענו לעצמכם על השאלה: האם ניתוח שאיבת שומן הוא תחליף לדיאטה? האם שאיבת שומן היא הפתרון המהיר לבעיית המשקל העודף שלי?

10 עובדות על שאיבת שומן שחשוב לדעת לפני שמתקשרים למנתח הפלסטי:


 1. לפני ניתוח שאיבת השומן מבקש הרופא המנתח לרדת במשקל כמה קילוגרמים (כמות הקילוגרמים משתנה מאדם לאדם) על מנת לאפשר לניתוח, הכולל במקרים רבים צורך בהרדמה מלאה, להתבצע בבטחה.
 2. בשאיבת שומן ניתן לשאוב עד 5 קילוגרמים של שומן. בדרך כלל נשאבים 2-3 קילוגרמים בשאיבה אחת ולכם לעיתים יש צורך בניתוחים חוזרים על מנת לשאוב את כל כמות השומן המיותר. לכן אם משקלכם כולל יותר ממספר מצומצם של קילוגרמים מיותרים – שאיבת השומן לא תגרום לכם להיראות רזים יותר משמעותית. ניתוח שאיבת שומן הוא, בעצם, שלב סופי בעיצוב הגוף לאחר דיאטה טובה ושמירה על משקל תקין למשך פרק זמן משמעותי.
 3. לאחר ניתוח שאיבת השומן חייבים להתחיל לאכול לפי תפריט אכילה מסודר ולשמור על משקל תקין. אחרת כל השומן שנשאב בניתוח יחזור ויצטבר באותם מקומות ממנו נשאב מלכתחילה.
 4. קיימות מספר שיטות לביצוע שאיבת שומן. יחד עם הרופא המנתח בהתאם לכמות השומן, מקומות ריכוזו ומצב העור שלכם יוחלט על שיטת השאיבה שתתאים לכם.
 5. לפני הניתוח יש צורך לעבור הכנה שכוללת צום, הימנעות מנטילת כדורים ותרופות מסוימות וכד'. הרופא המנתח ידריך אתכם בהכנה לניתוח.
 6. לאחר הניתוח יש לחבוש תחבושת לחץ על האזורים מהם בוצעה השאיבה על מנת לעזור לעור להתמקם מעל לאזור ולהתאים עצמו למבנה החדש.
 7. כחלק מתהליך ההחלמה אחרי שאיבת שומן קיימים כאבים באזור המטופל. כאבים הדומים להתכווצות שרירים, אי נוחות בתזוזה, סימנים כחולים ושטפי דם מקומיים. התפרים עלולים להפריש ולעיתים הרופא המנתח משאיר צינוריות ניקוד מיוחדים המאפשרים הפרשה מתוך התפרים. תפרים שאינן נמסים מעצמם יוסרו כ- 10 ימים לאחר הניתוח.
 8. פעילות גופנית מאומצת אסורה מספר שבועות לאחר הניתוח.
 9. תוצאות הניתוח לשאיבת שומן יבואו לידי ביטוי בין מספר שבועות לאחר הניתוח לבין כשלושה חודשים לאחר מכן. משך פרק זמן זה תרד הנפיחות, העור ייצמד למבנה הגוף החדש ומראה צלילית הגוף ישתפר.
 10. הכי חשוב – לבחור את המנתח הפלסטי בקפידה, להגיע לפגישת יעוץ, להתרשם בעצמכם, לקבל המלצות ולשאול המון שאלות על מנת לדעת לקראת מה אתם הולכים.שאיבת שומן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

2 תגובות

 1. ניתוח פלסטי נהיה בזמן האחרון עניין שאנשים עושים כמו ביקור במספרה. אבל זה לא יכול להיות ככה – מדובר בניתוח! מדובר בסכינים שחותכים את הגוף שלכם, בכאבים, בתקופת החלמה, בסיבוכים שיכולים לקרות. אני לא אומר לא לעשות בכלל, אבל לפני שבנאדם הולך לעשות שאיבת שומן, נסה את כל האופציות האחרות קודם. אל תבחר בניתוח רק כי זה קל יותר מאשר להפסיק לאכול. מה גם שאם לא תדע לשמור על דיאטה אחרי הניתוח, לא תצליח לשמור על המשקל וכל מה שעברת יהיה לשווא. אני אומר שכל מה שצריך זה קצת משמעת עצמית. אם זה לא עוזר, אם יש סכנה בריאותית או לא יודע מה, לכו על ניתוח פלסטי עם כל הלב. אבל לא כפתרון ראשוני. אל תוותרו לעצמכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שינוי גודל גופנים