דיאטה טובה

דיאטת A New Day (א – ניו – דיי) דיאטת הצמידים – סקירה

היום נתקלתי במודעה מעניינת לגבי דיאטת הצמידים –  דיאטת A New Day (יום חדש) המדברת על 3 צמידים האמורים להוות בסיס לתוכנית דיאטה חדשה בשוק הדיאטות המקומי.
הבסיס מאחורי דיאטת הצמידים הוא רעיון המחבר בין גוף ונפש כשבכל שלב של התוכנית עונדים צמיד בצבע אחר המסמל את התחום בו עוסקת התוכנית בשלב זה.
לצמידים שלושה צבעים: אדום, צהוב, כתום המתייחסים למרכזי האנרגיה המסומלים על ידי אותם צבעים ממש. מרכזי האנרגיה (צ’אקרות) אלה מנהלים ואחראיים לתודעה ושולטים בתחושת האיזון, השלווה, האופטימיות והיצירתיות.
על פי תוכנית דיאטה זו אנחנו לא מתמודדים בהרגלי אכילה או מסגלים הרגלי אכילה אחרים אלא מטפלים במה שתוכנית זו מדגירה כמרכז הבעיה של המשקל העודף – דרך החשיבה שלנו והרגשות המניעים אותנו לאכילה מופרזת והשמנה.
בכל שלב של הטיפול עונדים את צבע הצמיד המתאים והצמיד מהווה תזכורת שבכל פעם שהעין נתקלת בה הוא עובר “אילוף” ונזכר בעקרונות החשיבה הנכונים שיובילו לשינוי באכילה ולירידה במשקל.
רעיון השליטה במחשבה ודיכוי הדחפים הרגשיים המובילים לזלילה בתי מבוקרת אינו רעיון חדש בתחום ההרזיה. סוגים שונים של דיאטה ללא דיאטה פותחו סביב הרעיון שניתן ללמד את הגוף לחשוב כך שהאכילה לא תהיה תוצאה של דחף בלתי נשלט המפצה על חסרים וחסכים רגשיים אלא רק סיפוק צורך גופני פשוט למטרת המשכיות החיים ושמירה על תפקוד תקין של הגוף.

לקריאה נוספת >>>  רוויטול הקרם לטיפול בצלוליט

דיאטת A New Day דיאטת הצמידים מבוססת על תרגילי דימיון מודרך והערכה כוללת , מלבד הצמידים, את  הצעות להצהרות חיוביות שיש לשנן מדי יום. הערכה כוללת כמובן גם תפריטי דיאטה מומלצים למי שצריך עזרה בתכנון הארוחות היומיות שלו.

דר’ חיים אורון ממפתחי השיטה התארח אצל פרופסור קרסו בתוכנית הטלוויזיה שלו והסביר במילים שלו את עקרונות השיטה.

לסיכום: איני יכולה לשלול את כוחה של הנפש או את הרעיון שיש בכוחנו לשנות באמצעות הצהרות חיוביות את מהלך חיינו, את תפקוד גופנו ואף יותר מזה.
יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מכך שעדיין מעורבים בתוכנית תפריט דיאטה ותוכנית אכילה מסודרת אשר יש לדבוק בה יום יום משך כל תקופת הטיפול. כך שיש אספקט גופני ברור לתוכנית. יש מותר ואסור בתחום האכילה, רק שההתמדה אמורה להיות קלה יותר בעזרת תוכנית הדמיון המודרך והצמידים המזכירים לנו את המטרות בהן אנו אמורים לדבוק.
כיון שהתוכנית חדשה בשוק, אשמח לקבל תגובות וחוות דעת של מי שניסה ויכול לספר מחוויותיו.
השתמשו בתיבת “צור קשר” למטה והביעו דעה לטובת קוראינו.

Comments: 5

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

 1. האם זה אפשרי לשים צמיד אחר (מגומי) על אותו יד שיש בה את הצמיד האדום?

 2. רוית,
  חובת ההוכחה חלה על המשווקים והיצרנים. אולי יש להם עובדות אמיתיות שמוכיחות את יעילות השיטה.
  אני לא יודעת על זה ולכן לא יכולה לענות לך.

 3. שאלה והערה:
  אני רוצה הוכחה מדעית שהצמיד עובד. נשמע לי הזוי לגמרי.
  מה עוד, שהמנכ”ל של החברה, היא בעצמה מלאה, נכון לספט’ 2011 שביום זה ראיתי את התוכנית שהיא הופיעה בה.

  אין דרך קיצור, פעילות אירובית משולבת עם פעילות עם משקולות ותזונה נכונה.
  השיטה “האמריקאית” של הרזיה באמצעות קסמים לא עובדת לאורך זמן.

שינוי גודל גופנים
%d בלוגרים אהבו את זה: