גלולות הרזיה

בולזאיי 7 – האמת על גלולות ההרזיה בולזאיי 7

בולזאיי 7 הן גלולות המבטיחות ירידה במשקל והרזיה מהירה במיוחד באזור בטן. הפרסומים בעיתונות מדווחים על הצלחות בלתי רגילות ותמונות אנשים (מחו”ל) מפארות את הפרסומות בעדויות על הרזיה ממוקדת באזור הבטן.
תרופות הרזיה באופן עקרוני מתימרות לעשות שני דברים:
לייצר תחושת שובע כדי לעזור לעמוד בתפריט הדיאטה
להגביר שריפת קלוריות וחילוף חומרים בגוף

בולזאיי 7 אמורה להתבסס על האצת שריפת שומנים במיוחד באזור הבטן ומניעת הצטברות שומן חדש באזור.
שני תהליכים אמורים להתבצע בעת ובעונה אחת.
לעזור להיפטר משומן מיותר וגם למנוע הצטברות שומן חדש.
איזון החשק לאכול מבוסס על הורדה של רמת הלחץ הנפשי הידוע בהיותו גורם אכילת יתר תוך הגברה של רמת האנרגיה ושיפור מצב הרוח, מה שיגרום ליותר פעילות גופנית לקרות ומכאן שריפת אנרגיה.

ההסבר מאחורי התכונה הזו של גלולות בולזאיי 7 הוא שכתוצאה מחיים בלחץ נפשי מצטבר הורמון בשם קורטיזול בגוף והוא אחראי להצטברות של שומן באזור הבטן.
מניעה של מצב לחץ תעזור למניעת הצטברות קורטיזול ולכן יטופל נושא השומן באזור הבטן.
הקורטיזול אכן ידוע כהורמון הלחץ והוכח קשר בין רמות לחץ גבוהות לבין השמנה באזור הבטן וגידול כרס עיקשת שקשה מאוד להוריד אותה על ידי דיאטה רגילה. לחץ נפשי ידוע גם כן כגורם מאיץ בכל הקשור לזלילה בלתי מבוקרת, הנגרמת ממניעים רגשיים.
בנוסף, אמורות הגלולות להעלות את חום הגוף ועל ידי כך לגרום לשריפת שומן מוגברת ושריפת קלוריות.

לקריאה נוספת >>>  דיאטת לימונדה – דיאטת לימונים

בנוגע ליעילות כדורי הבולזאיי הדעות חלוקות. רבים טוענים שכדורים אלה עזרו להם להפחית במשקל בעוד אחרים טוענים שלא חל שום שינוי והם נשארו שמנים כפי שהיו.
בולזאיי אינה תרופת מרשם ורופאים אינם מתעסקים בה.
כדורים אלה מוגדרים כתוספי מזון וניתן להשיג אותם ללא מרשם.

בין המרכיבים של כדורי בולזאיי 7 ניתן למצוא קפאין , תה ירוק וגוארנה. אלה הם חומרים ממריצים שמעלים את רמת האנרגיה והערנות. יתרונם בהאצת הרזיה עדיין לא ברור וגם רמת הסיכון בצריכת כמות גדולה של קפאין, תה ירוק וגוארנה עדיין לא ברורה לחלוטין.
רצוי להעיר כאן שעם העלייה בחום הגוף עלולות להיווצר תופעות לוואי כמו דופק לא סדיר או דפיקות לב מוגברות כך שמומלץ לאנשי עם בעיות של לחץ דם גבוה להימנע מכדורים אלה מלכתחילה.
גם תופעות לוואי כמו נדודי שינה, עצבנות, חרדה, שלשולים או דיכאון ייתכנו – כהשפעה ישירה של החומרים הממריצים המצויים בכדור.

לסיכום איני רואה סיבה להתרגש מתרופת פלא זו. אין בה כל חידוש או פריצת דרך בכל הקשור למדע התזונה הנכונה ועידוד תהליך ההרזיה.
יתכן אפילו שאחר שיופסק השימוש בכדורי בולזאיי 7 – יחזור המשקל הישן לעצמו ואוי אפילו תהיה עליה של מספר קילוגרמים מעבר למשקל ההתחלתי. אין פה שינוי בהתנהגות, חינוך להרגלי אכילה נכונים, עידוד לפיתוח חיים בריאים ומאוזנים לטווח ארוך.

מאמרים נוספים על הופסקו

לקריאה נוספת >>>  סלט לדיאטה - זה אוכל אידאלי?
Comments: 27

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

 1. קראתי את כל התגובות ולצערי זה היה רק לאחר שקניתי את הכדורים. אורלי גם אני קניתי את הכדורים מאילנה וזאת באמת גניבה ועבודה בעיניים. הדבר היחיד שאני יכולה להתנחם בו זה שבזבוז כזה של כסף לא יחזור על עצמו.
  אני אומנם לוקחת אותם רק 6 ימים אבל חוץ מכאבי בטן לא יצא מהם כלום. אני יודעת שהם לא איזה כדורי קסם ולכן יחד איתם הורדתי את המתוק (שתיה, חטיפים, אוכל בין הארוחות), שמרתי על ארוחות קטנות והקפדתי בהליכות. למרות זאת עליתי קילו. איך זה יכול להיות?! אני בטוחה שאם הייתי שומרת ללא הכדורים כן הייתי יורדת אפילו קילו.
  אני מתכוונת לנסות את אותו התהליך בלי לקחת את הכדורים ואני רוצה לראות מה יקרה בשבוע הבא. כרגע הדבר היחיד הטוב שאני יכולה להגיד עליהם זה שהם הכניסו בי מוטיבציה מתוך עצבים על בזבוז מטומטם של 500 ש”ח.
  ולכן לא מומלץ בכלללל!!!… שיהיה בהצלחה בדיאטה טבעית ונכונה.

 2. רציתי לרדת עשר קילו וקניתי בולזאיי 8 ואמרו לי תוך חודשיים אני יורד 10 קילו התחלתי לקחת כדורים והמשכתי בסדר האוכל שלי לא שמרתי ולא הפחתתי בשבוע הראשון לא ירדתי כלום אבל אחרי התחלתי לרדת ותוך חודשיים ירדתי 9 קילו הייתי 75 והיום אני 66 . לא שקר ולא כלום

 3. אותו סיפור היה לי עם רז קל-כשקיבלתי את הכדורים וראיתי את הדיאטה שצריך לעשות יחד עם הכדורים התפלצתי כשהתקשרתי לשירות לקוחות שלהם להגיד להם שזו עבודה בעיניים שעם דיאטה ל 500 קלויות מי צריך את הכדורים בכלל אז הפקידונת התחילה לצעוק עלי נו? זה מה שנקרא הרצחת וגם ירשת
  הכל שקר אחד גדול שומר נפשו ירחק

 4. אני מסכימה עם כל התגובות אל תקנו שום כדורים להרזיה לא בולזיי ולא רז קל ולא כלום סתם שקרנים ואם אינך יורדת במשקל שולחים לך עוד סוג של כדורים, הם לא אחראים וגם לא משתפים פעולה, או מתעניינים, או עוזרים לכן, תוכלו פחות תעשו ספורט ולא צריך את הכדורים שלהם חבל על הכסף סתם בזבוז, הם מבטיחים הכל בגלל הכסף, אני את הדורים זרקתי לקיבינימט ואל תתייחסו לשום דיאטה שאתם קוראים באינטרנט הכל שטויות והרבה כסף.

 5. קניתי את הגלולות ,מיד כשהתקשרתי ענו לי ותוך יומיים קבלתי הגלוות.
  בקשתי לרדת 5 ק”ג בסך הכל, נאמר לי: חודש וחצי יספיקו לך,
  לאחר חודש וחצי לא ראיתי ירידה אפילו של גרם אחד.
  לאחר עשרות טלפונים להתלונן בפניהם לא עונים ולא מתייחסים להודעות\
  הלוואי שמשהיא מהקוראות תלך עם השקרים וההבטחות שלהם לכולבוטק.
  זה מה שמגיע להם!

 6. אני רציתי לרדת שבע קילו קניתי את הערכה ובמקום לרדת עליתי במשקל לא ירד גרם חארטה ברמות חראם על הכסף…
  כשהתקשרתי אמרו לי להוסיף כדור… הוספתי וכמובן ללא שינוי…
  הכדורים זרוקים אצלי בחדר חבל על הכסף… מניסיון לא להתקרב לבולזאי גם חברה שלי קנתה יחד איתי את הערכה וגם לא חל אצלה שום שינוי… עובדים על אנשים בעיניים צריך לתבוע אותם שיחזירו את הכסף גנבים!!!

 7. לכל המעוניין.
  אני רכשתי כדורי בולזאיי לפני כחודש לערך.הכדור פשוט על הפנים ולא ממומלץ בכלללל
  הוא לא גורם לשום תועלת כלל וכלל.המוכרנים שמוכרים אותו נהנים מהבונוסים ומהמכירות שלו.בקיצור עבודה בעניים ורמאות
  וגברת אילנה הפקידה שמציינת שם פלאי פלאים שקרנית מדופלמתתתת.
  אזבקיצור כדי להרזות זה ספורט ולסתום את הפה ובטח ובטח לא להתקרבבב לבולזאיי.

 8. קודם כל הכדורים האלה זה עבודה בעיניים!!!
  מי שמרזה לא מרזה בגלל “כדורי הפלא” אלא ע”ע אפקט פלסיבו!!!
  רמות הקפאין הגבוהות שמכילה כל גלולה משפיעות ניכר על אנשים שלא צורכים ביום-יום כמות מסוימת של קפאין ולכן יש תחושה של התרוממות רוח. לגב’ עם הדיכאון אמצליץ לך לפנות לפסיכיאטר ולקבל ממנו מרשם לכדורים אנטי-דכאוניים טבעיים לחלוטין בשם “רמוטיב” שישפיעו עלייך פלאים -באמת-.
  בולזאיי אינם כדורים שמיועדים לטיפול בדיכאון וגם לא כדורים לטיפול בהשמנה.
  אני ממליצה לכל המחפשים קיצורי-דרך להרזיה להרשם לחוגי אירובי,זומבה וכו’…
  ומי שיש לו כסף שיעשה שאיבת שומן…הכי קל הכי מהיר!!!

 9. הי, צרכתי את הכדורים הללו לפני כמעט כשנתיים….לא סיימתי לגמרי את שני הקופסאות גם כי ממש לא החל בי שום שינוי של מ’שקל הכל נשאר אותו דבר. ואני רוצה לצייין שאני מנהלת אורך חיים ספורטיבי ואף רצה למרחקים ארוכים מאוד. בכל מקרה הדבר היחיד שהכדור עשה לי זה מלא מלא מלא פצעים על הפנים שלא היו לי לפני זה, לקח לי זמן להבין שזה מהכדורים ולא סתם שנוי הורמנלי ובאמת לאחר שהפסקתי את השימוש בכדורים לאחר כמה ימים קצת נרגעו הפצעים על הפנים….בקיצור סתם הלכו לי כמה מאות שקלים…..חבל!!!!!!!!!!!!

 10. לכל גלולה יש תופעת לוואי . תמיד חשדתי בבולזאי , איך יכול להיות דבר כזה שלאכול רגיל ולרזות במשקל הרבה יחסית . הכי טוב זה לעשות ספורט יאללה אנשים אל תהיו עצלנים תזיזו ת’גוף שלכם !! כי זאת באמת דרך בריאה יותר וככה תראו תוצאות! חוץ מזה אני מעדיפה לטרח ואז יהיו תוצאות ככה אתם תרגישו טוב עם עצמכם , ולא סתם כדור שאפילו תעלו יותר במשקל!

 11. חברים יקרים!אני קניתי ערכת בולזאיי ,ביקשתי לרדת 8 קילו,הם הביאו לי ערכה ואמרו לו שתוך חודשיים אני ארד ,לקחתי שתי כדורים ביום,במשך חודשיים וירדתי 8 קילו !!!! ומה שחשוב לציין זה שאכלתי כרגיל,לא תפריט תזונתי או מומלץ !שווארמה הכל.באינטרנט תגובות של אנשים לא מרוצים יש בשפע..למה?כדי לבדוק אם עשו עליהם תרמית .המרוצים לא פה כי הם לא צריכים להיכנס בכלל לחפש מידע על כדורים או דיבורים עליהם …אצל כל אחד הכדורים משפיעים אחרת,יכול להיות תרד יותר או פחות או בכלל לא ,תבדקו את הגוף שלכם,כי להרבה אנשים השומן מסרב להישרף בקלות כי הוא תפס התנחלות בגוף.

 12. התחלתי לקחת את כמוסות הבולזאיי לפני כשבועיים בדיוק. ההרגשה הכללית – נפלאה!!! הרגשת הדכאון וחוסר האונים שחשתי בתקופה האחרונה, שגרמו לי להסתגר בבית במקום לצאת לעבודה (אני עצמאית) פשוט נעלמו כליל, יש לי כח, חשק ומרץ לעשות דברים, לפעול ולקדם את החיים שלי. הרגשה מצויינת, גם פיזית, גם נפשית. אני מספיקה המון, לא זקוקה לשינה מרובה (כתוצאה מהדכאון היתי ישנה רוב שעות היום) החולשה נעלמה, אני מרגישה שמחה ויעילה, חזרתי לבשל, לנקות, לסדר את הבית. חזרתי לעבודה שלי. חברים שואלים אם אני מאוהבת… טוב, עדיין לא.. אבל הכמוסות של בולזאיי חוללו פלאים בחיים שלי.
  אני לא סוכנת של בולזאיי, לא מקבלת מהם אחוזים (למי שהיה ספק..) אני רק אחת שהשמינה קצת ורצתה לרדת במשקל.
  עדיין לא הצלחתי לרדת הרבה, כמו בפרסומת, אך גם אם זה יקח יותר זמן – לקיחת הכמוסות שווה כל רגע.
  בהתחשב בעובדה כי עד לפני שבועיים שכבתי שנה שלמה בבית, כמעט בחוסר תזוזה מוחלט בגלל מתח נפשי רב ודכאון, שגרמו לי לחוש עייפה ומותשת אחרי כל דבר פצפון שעשיתי, אני מרגישה כי היום חזרתי לחיים ובקרוב, אחרי שאתחזק מעט יותר, אוכל גם להתחיל לעשות פעילות גופנית כלשהי, שתסייע לתהליך ההרזיה.
  לסיכום – מומלץ, מומלץ ושוב פעם – מומלץ!

 13. צביה יקרה,
  אנו לא מוכרים את בולזאיי… ואין לנו קשר מסחרי איתם. זהו אתר אינפורמטיבי בטבעו המסקר תוכניות דיאטה ומבקר אותן לתועלת קהל הקוראים.
  אם את רוצה לקנות את המוצר, צרי קשר עם המשווקים שלו.

 14. בזבוז זמן,אנרגיות ,וכמובן כסף,אבל בכל הונאה יש נוכל ,תכמן ופתי ,אם כל הכאב שבעלבון אני הייתי הפתיה במקרה זה נצלו הודאה זו בכדי לא לפול לפח

 15. הכמוסות לא עוזרות בכלל חבל על הכסף אני לא גבר שמן אבל קצת בטן רציתי להוריד רק 5 קילו בעזרת בולזאי ולא הצלחתי חבל שלא קראתי תגובות לפני לא עוזר בכלל

 16. מיכל,
  את כועסת וודאי יש לך סיבה.
  חשוב להעביר חוות דעת של לקוחות שניסו מוצרי הרזיה לידיעתם של לקוחות וטנציאליים אחרים ואני מודה לך על השיתוף.
  למרות שאינני ממליצה על בולזאי כמוצר דיאטה, יכול לעניין את קהל הקוראים שלנו מה קרה, מה היה הניסיון האישי שלך עם תוכנית ההרזיה הזו…
  אם תרצי לשתף, כמובן…

 17. קניתי את הגלולות לפני כשנה,
  כשניסיתי אותם באמת היתה הרגשת שובע רוב היום אבל החלו לי כאבי ראש במהלך היום, כאשר התקשרתי אליהם, אמרו לי שאני צריכה להוסיף עוד גלולה כדי לקבל קיק ראשוני, הם טענו שלאחר כשבוע אוכל לחזור לגלולה אחת,
  השינוי שחל היה מדהים!! כאבי הראש התגברו ותחושת השובע הפכה לבחילה נוראית.
  שוב יצרתי קשר ונאמר לי כי אם ישנם תופעות לוואי כדאי להפסיק עם הגלולות…
  מה עם ה750 שקלים שלי??? אין החזר כספי, אבל את יכולה לקבל תוסף מזון אחר ללא עלות…

  בקיצור…
  מומלץ זה לא, דיאטה היא רק אורך חיים בריא, והגלולות הן סתם בזבוז כסף ותקוות שווא…

 18. לא לגעת בכדורים של בולזאיי 7 זה אסון זה יכול להמית!!!!!!!
  מניסיון אישי זה כדור הכי מסוכן שקיים!!!גנבים ועובדים אליכם בעיניים!!!! שילכו לאלף עזאזל!!!!!!!!!!!!!שקרנים נוכלים רמאים שימות מי שמייבא את זה אמן!!!

 19. קניתי את הגלולות.. אחרי שאמרתי להם את משקלי – 70 ק”ג.
  שאלתי האם כל אחד ואחד יורד – נאמר לי כן.
  ביקשתי לרדת 5 ק”ג בלבד.
  לא היה שום שינוי במשקל,ולאחר שדיברתי איתם אמרו לי תנסי להוסיף עוד כדור. לא היה כל שינוי.
  חבל על הכסף שלכם, אין קיצורי דרך.
  ממליצה לא לרכוש את הכמוסות.

 20. קניתי את הגלולות… משקלי התחיל ב-85 ק”ג בממוצא… עולה ויורד כל הזמן בין 83-86 וכיום אחרי יותר משלושה שבועות אני עדיין שוקל 85. לא היה שום שינוי כלשהו לא במשקל ולא באיזור הבטן. אז לדעתי חבל על כמעט 800 שקלים כי זה פשוט בזבוז. לעומת זאת תחושת שובע כן מורגשת רוב היום.

 21. שירי,
  אם את יכולה ללמוד לחיות נכון, לאכול נכון ולשלב פעילות גופנית באורח החיים שיומיומי שלך – את מנצחת בגדול.
  ומנצחים כמוך לא זקוקים עזרה תרופתית משום סוג…
  לטעמי בכל מקרה שיש ספק – התשובה היא זו שלגביה אין שום ספק.
  אם יש לך ספק שכדורי בולזאיי 7 יעזרו לך בלי לסבך אותך בתופעות לוואי
  אז הפתרון הוא לא לקחת אותם.
  ככה את לא לוקחת שום סיכון.

  הפתרון הברור, אם כי זה בדיוק מה שכולנו מנסים להתחמק ממנו, הוא – לאכול נכון.
  ואז במשך הזמן, ללא תופעות לוואי – יירד המשקל בהדרגה ותגיעי למשקל הרצוי לך…
  אם או בלי עזרה חיצונית? – זה תלוי בך…

 22. היי,
  ברצוני לשאול על בולזאיי 7.
  לאחר שקראתי את המאמר שנכנתב על הגלולה החדשה באמת לא הצלחתי להגיע להחלטה סופית אם אכן מומלץ להשתמש בה והיא אכן יעילה כמו שמסופר?
  האם כמו שמסופר הכדור גם מוריד לחצים- אכן נאמר שבמאמר הוא יכול לגרום לדכאון ולחרדות ועצבנות, אלו יכולים להגרם רק בגלל החומרים הממריצים שבכדור?
  האם באמת יש חשש או משהו שידוע שזה יכול לגרום לדיכאון עצבנות וכו..? האם יש עוד סיכונים בריאותיים שצריך לקח בחשבון?
  כמו כן רציתי לדעת, נאמר שהכדור לא מלמד על הרגלי אכילה אך אם משלבים עם הכדור הרגלי איכלה נכנונים ולמידה והקפדה עצמית עדיין יש סיכוי גדול שלאחר הפסקת הכדור השומן יחזור ואף יעלה?
  האם אתם ממליצים להשתמש בגולולה באופן כזה עם שילוב של למידה ואורך חיים נכון?

שינוי גודל גופנים
%d בלוגרים אהבו את זה: