המומלצים שלנו

המומלצים שלנו - מוצרי ההרזיה המובילים בארץ ובעולם

לפניכם מוצרי ההרזיה הטבעיים המובילים בארץ ובעולם.
תוספי תזונה מהמובילים בעולם המסייעים להרזיה מהירה וקלה יותר.
ניתן להקליק ולהגיע לסיקור נרחב על המוצר בכתבה על כל אחד מהמוצרים.
ניתן גם להקליק על הקישור ולבקר באתר היצרן המשווק את המוצר - לקניה ישירה באינטרנט.
מוצרי דיאטה והרזיה מובחרים - בקליק
דיאטה פטל


כדורי הפטל הם כדורי הרזיה טבעיים המכילים תמצית מרוכזת של קטון הפטל. התמצית בכדורי קטון פטל היא בעלת פעילות מוכחת של עריכת שינויים בחילוף החומרים בגוף, ומניעת הצטברות שומן.
דיאטת הפטל מבטיחה למשתמשים בה הרזיה קלה, הרזיה מהירה וטבעית ובלי מאמץ מיותר


הרזברטרול לא רק שורף שומן ומאיץ הרזיה, הוא גם טוב לבריאות ומונע שורה שלמה של מחלות. שלא כמו תוספי תזונה להרזיה הרזברטרול אינו מיועד רק לשריפה מוגברת של שומן בגוף, לדיכוי תיאבון וכדומה, הרזברטרול מיועד לשיפור המצב הבריאותי בכללו תוך כדי הרזיה.תוסף דיאטת הזעפרן הוא פתרון מושלם לאכילה רגשית. .
רוב האנשים מנשנשים בכפיתיות במהלך היום בגלל מצבי חרדה, מתח, תסכול או שעמום, והזעפרן הוכיח שהוא יכול להיות פתרון לבעיה על ידי הרגעה של הצורך לנשנש ושיפור היכולת לבצע בחירות תזונתיות נכונות.יש לו גרעין ייחודי המכיל חומרים שאין בפירות המנגו האחרים.
זהו הגרעין ממנו מופקת התמצית הפעילה של כדורי המנגו האפריקאי להרזיה מהירה. מחקר חדש שנערך לאחרונה הוכיח כי בזרעו של פרי המנגו האפריקאי יש חומרים המסייעים להורדת רמת הכולסטרול, מדכאים את יצור השומן ומווסתים את חילוף החומרים בגוף.דיאטת הלימונים או דיאטת הלימונדה כובשת את ארה"ב בהבטחה לרזות 15 קילוגרמים בשבועיים
העיקרון עליו מבוססת דיאטת הלימונדה הוא היתרונות הבריאותיים הידועים של הלימון/משתמשי דיאטת הודיה גורדוני מעידים כי רזו בין 1 קילוגרם ל- 3 קילוגרם בשבוע.
מרגיע רעב ומאפשר לאנשים לאכול 30-50% פחות מאשר היו אוכלים כרגיל
המרכיב הפעיל בהודיה, P75, משפיע על בלוטת ההיפותלמוס האחראית לתחושת הרעב והשובע, מרגיע ומדכא את התיאבון. השפעה זו היא שהפכה את ההודיה לתוסף תזונה פופולארי למבקשים לרזות במהירות.דיאטת האסאי סלקט נקראת לפעמים גם דיאטה לעצלנים כיון שכדורי ההרזיה הטבעיים האלה ממריצים לפעילות מצד אחד ומסייעים בשריפת השומנים מצד שני.
כדורי האסאי סותמים את התיאבון ויוצרים הרגשת שובע, מזרזים וממריצים קצב שריפת הקלוריות, מעשירים את הגוף באנרגיה
עשירים במינרלים ואנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון), מסלקים רעלים מתוך הגוף ומטהרים את המערכות השונות/היכולת של פרי העל הזה לחזק את הגוף ולחסנו בשילוב עם הרגשת האנרגיה המוגברת, התחושה הטובה הפיזית והנפשית והרגעת התיאבון הביאו אותם ליצור כדורי הרזיה טבעיים המבוססים על הגוג'י ברי.
כדורי הגוגי סותמים את התיאבון ויוצרים הרגשת שובע
מזרזים וממריצים קצב שריפת הקלוריו,
מעשירים את הגוף באנרגי, , עשירים במינרלים ואנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון)
מסלקים רעלים מתוך הגוף ומטהרים את המערכות השונותסירופ היאקון מעודד התרבות חיידקים טובים במעיים. החיידקים הטובים מסייעים לבריאות שלנו על ידי כך שהם עוזרים להילחם באורגניזמים מחוללי מחלות בגוף ומחזקים את המערכת החיסונית.
במקביל גורם היאקון לזירוז חילוף החומרים בגוף, הרגעת רעב (על ידי הורדת רמת ההורמון גרלים האחראי על תחושת הרעב) ויצירת תחושת שובע (סיבים תזונתיים), שמירה על רמת סוכר קבועה בדם (פירוק איטי).תה צ'ו יאנג הוא תה שגורם לניקוי הגוף מרעלנים, דיטוקס יעיל המנקז את הגוף מהצטברויות של כימיקלים, פסולת וחומרים זרים הגורמות לו לפעילות פחות יעילה וברוב המקרים גם להשמנה מיותרת וקשיים בהרזיה.
שתיה של שני ספלי תה ליום זה כל מה שצריך לעשות כדי ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של תה הצ'ו יאנג והעזרה שהוא מסוגל להגיש בתחום ההרזיה.


הניסויים הקליניים הוכיחו כי ה ה5HTP יעיל במיוחד לאנשים המתמודדים עם דחף לאכול מסיבות שאינן רעב ונמשכים במיוחד לאכילת פחמימות ומתוקים. ההבטחה היא להפסיק את ההתמודדות עם החשק, עם הדחף והמשיכה לפחמימות וסוכרים.
המדבקה מכילה חומרים פעילים החודרים לאט לאט, משך 24 שעות, דרך העור אל תוך מחזור הדם.
החומרים האלה טבעיים לגמרי והם חומרים פעילים המדכאים את התיאבון, מייצרים תחושת שובע, הרגעת הדחף למתוקים ופחמימות, האצה של חילוף החומרים בגןף, הורדת רמת כולסטרול בדם, עליה ברמת האנריגה והעירנות שמאפשרת לבצע יותר פעילות גופנית.


מדרזים הן רפידות לנעליים, מדרסים המתוכננים כך שנקודות לחיצה רפלקסולוגיות
האמורות להיות קשורות ולהשפיע על מנגנון הרעב והדחף לאכול נלחצות
תוך כדי עמידה או הליכה והגוף מושפע כך שרמת הרעב יורדת משמעותית
ומכאן הדרך להרזיה קצרה.


המחקרים הקליניים שבוצעו על ידי צוות מחקר רפואיים הוכיחו הרזיה ממוצעת של פי שתיים ושלוש מזו שהיתה יכולה להיות מושגת בדיאטה ללא התגבור של כדורי גרסיניה קמבוג'יה.
המשתתפים במחקר רזו בממוצע 5 קילוגרמים בחודש ימים ללא שינוי בתוכנית האכילה שלהם או פעילות גופנית.
תמצית הגרסיניה קמבוג'יה פועלת כחוסם לקליטת שומן בגוף, מה שאומר שתאי שומן חדשים לא נוצרים בגוף.